Bugün Opel in için ne yaptın? :))

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde bir tanıdıkta yaptırmış başka marka bir otoya Llumar cam filmi USA malı. Kendisi konuyu çok araştırdığını AT, ATC, ATR serileri olduğunu söyledi. O da 475 TL yaptırmış pazarlıkla. Ve piyasa da taklit ürünleri de çokmuş. Sizinkisi inşallah orjinaldir diyelim.

Llumar Oto Cam Film

İnşallah :) yazmayı unutmuşum 2 yıl garantili :)

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufak ufak dokunuşları seviyorum,canım sıkıldıkça astra j sanki bunları kaldırıyor gibime geliyor.nasıl olmuş .
fark kaşı
bagaj çıtası
ön ve arka kapı eşiği
bu arada bozuk olarak aracı aldığımdan beri bu şekilde park sensörümü hafta sonu garanti kapsamında değiştirdim.ama yolda bile park yardımcısı ve yaklaşan arabalardan dolyı verdiği uyarılara nasıl alışacağım bilmem:)

Ekli dosyalar

• kapı eşiği arka.jpg
    kapı eşiği arka.jpg
    335.8 KB · Görüntüleme: 124
  • kapı eşiği ön.jpg
    kapı eşiği ön.jpg
    346.6 KB · Görüntüleme: 115
  • bagaj çıtası.jpg
    bagaj çıtası.jpg
    365.1 KB · Görüntüleme: 109
  • far kaşı.jpg
    far kaşı.jpg
    360.8 KB · Görüntüleme: 134

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ufak ufak dokunuşları seviyorum,canım sıkıldıkça astra j sanki bunları kaldırıyor gibime geliyor.nasıl olmuş .
fark kaşı
bagaj çıtası
ön ve arka kapı eşiği
bu arada bozuk olarak aracı aldığımdan beri bu şekilde park sensörümü hafta sonu garanti kapsamında değiştirdim.ama yolda bile park yardımcısı ve yaklaşan arabalardan dolyı verdiği uyarılara nasıl alışacağım bilmem:)

Güzel günlerde kullanın. Ürünlerin markası nedir? Bende kaş ve ön eşik düşünüyorum.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far kaçları s-dizayn
eşikler başkent aksesuar

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fark kaşı
bagaj çıtası
ön ve arka kapı eşiği

Bende yaptırmıştım aracı 0 aldığımda gayet memnunum. Krom aksesuar olarak ilaveten tampon altı ızgaraya da krom aksesuar çok yakışıyor birde kapı içi tutamaç çevresine. Ama kapı içlerine/eşiklerine koymaya cesaret edemedim. Birileri basacak kromlar çizilecek falan diye.

Krom aksesuarlar.

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fark kaşı
bagaj çıtası
ön ve arka kapı eşiği

Özendirdiniz valla. Gayet güzel olmuş. Kazasız gunlerde kullanın.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta Trafik Sigortasını yeniledik 580tl / 4 taksit Quick Sigorta :D

Dün depoyu doldurdum 53.9 litre 303 tl ve bu mazotla 786km yol yaptım yani km'de 0,385 kuruş yakıt sarfiyatım var :) normaldir diye düşünüyorum ve bilgilerinize sunuyorum :cool:

Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Murat

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta Trafik Sigortasını yeniledik 580tl / 4 taksit Quick Sigorta :D

Dün depoyu doldurdum 53.9 litre 303 tl ve bu mazotla 786km yol yaptım yani km'de 0,385 kuruş yakıt sarfiyatım var :) normaldir diye düşünüyorum ve bilgilerinize sunuyorum :cool:

Saygılar...
Opetmi petrol ofisimi:cool: