Bu Ürün Opelle Uyar MI?

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kesın okudugn konuda ben varımdır bakımdan sonra kırmızı antfiriz koydum kalorifer radyatrörum ve alu boru baglantı noktaları kacak verdı sonra gıttım mavı aldım koydum walla

caner_1616

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
vay arkadaş bana kalsa sıradan antifiriz alır doldururum ki öyle yapıyordum :) fakat opel aracımdan önceki araca 4 yıl önce 5Lt bir antifriz almıştım aracı fazla kullanmadığımdan dolayı bitiremedim bu sene opel aracı aldıktan sonra doldurayım dedim ama işin tuhafı aldığım antifirizin için kara beyaz garip birşeyler vardı, neyin nesidir anlamadım gitti su fışkırtma delikleri tıkar diyede çöpe attım, şimdi ise marketlerde bulunan cam sillerden aldım şişenin yarısını araca döktüm bir o kadarda su döktüm, sizce bir zararı olurmu, yada faydası ???

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
vay arkadaş bana kalsa sıradan antifiriz alır doldururum ki öyle yapıyordum :) fakat opel aracımdan önceki araca 4 yıl önce 5Lt bir antifriz almıştım aracı fazla kullanmadığımdan dolayı bitiremedim bu sene opel aracı aldıktan sonra doldurayım dedim ama işin tuhafı aldığım antifirizin için kara beyaz garip birşeyler vardı, neyin nesidir anlamadım gitti su fışkırtma delikleri tıkar diyede çöpe attım, şimdi ise marketlerde bulunan cam sillerden aldım şişenin yarısını araca döktüm bir o kadarda su döktüm, sizce bir zararı olurmu, yada faydası ???

Donar :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir antifrizin 22 derece gösteriyor neden değişmek istiyorsun? artı mobil castrol Nigrin markalar varken bilmediğin markalara neden bakıyorsun?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde opel portakal rengi olan antifirizi kullanıyor. Kırmızı olan wv için olan antifiriz. Ama nadir abi senin araca o antifiriz olabilir.. Bence antifiriz işini selim abiye danışmalısın...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir antifrizin 22 derece gösteriyor neden değişmek istiyorsun? artı mobil castrol Nigrin markalar varken bilmediğin markalara neden bakıyorsun?

Yok abim burada okudum yeşil olan zararlı filan diye zaten ödüm patlıyor araca bir şey olacak diye bende dedim boşaltayım da mavi yapayım. Ama kullandığım antifiriz de petrol ofisinin abi... kafam karıştı abi yeminle... ölçümler de değeri yüksek maşallah... -22 diyor da bu renk konusundan dolayı kıllandım.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Neyyyyyy :D 100 Litre mi?

abi 4 katlı ev yerden ısıtma kazan 60 binlik kazanın içi sadece 150 lt su alıyor:)yosunlanma olup boru bağlantıları tıkanmasa bende koymam ama boru bağlantılarını tıkıyor:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi 4 katlı ev yerden ısıtma kazan 60 binlik kazanın içi sadece 150 lt su alıyor:)yosunlanma olup boru bağlantıları tıkanmasa bende koymam ama boru bağlantılarını tıkıyor:)

Hehehehe birden bende 100 litre kelimesini duyunca şoke oldum. Aslında bulunduğum ev kira ya değilse benim de aklımda kombi için böyle bir şey var. Boşaltacağım petekleri dolduracağım antifizi lakin işte ev kira olunca bir yerden patlak verirsen fena :D