Bu Ürün Opelle Uyar MI?

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her araca mavi koyuyorum kırmızı nedense korkutuyor beni nadir abi :D Mavinin bugune kadar zararını görmedim :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben her araca mavi koyuyorum kırmızı nedense korkutuyor beni nadir abi :D Mavinin bugune kadar zararını görmedim :)

Sorma aracım ilk geldiğinde Almanya dan almıştım kırmızı idi. Sonra burada mavi oldu...sonbahar da radyatör değiştirdim. İçinde olan şimdi yeşil petrol ofisi... anlamadım gitti ya... şimdi araçta yeşil var. Burada bir konu okudum kafam karıştı. O yüzden boşaltayım da mavi mi yapayım diye düşünmeye başladım. Yeşilin zararı olur mu? acep...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
antifirizde rengin ne gibi avantajı dezavantajı olabilir ki? ben çok cahil kalmışım bu konuda =)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
antifirizde rengin ne gibi avantajı dezavantajı olabilir ki? ben çok cahil kalmışım bu konuda =)

İşte bende onu bir türlü anlamadım gitti. Netten bakıyorum en çok mavi ve kırmızı var.... birde yeşil olandan ya arkadaş eskiden koyar yürürdük yaw... bende anlamadım gitti... burada okudum konulardan sonra kafam şişti resmen. Şimdi diyorum boşaltayım da yeniden mavi mi koyayım diye düşünmeye başladım. Peh.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence boşaltmana hiç gerek yok yeşille devam et nadir abi bi zararı olmaz :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi bende kalorifere koyayım diyorum ama ne renk koysam bilemedim yerden ısıtma var borulara zarar gelmesin diye hangisini koymak gerekir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi bende kalorifere koyayım diyorum ama ne renk koysam bilemedim yerden ısıtma var borulara zarar gelmesin diye hangisini koymak gerekir

Köydeki evimizde güneş ısıtıcısı var. Sürekli yeşil koyuyoruz mis gibi yıllardır sorun yaşatmadı.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kırmızı antifiriz organik miydi neydi, saatlerdir sunumla uğraşıyorum hayatta olduğumdan emin değilim bu yüzden tam net yanıtlayamıcam ama kesin emin olduğum şey ise kırmızı antifirizin mavi antifirizden çok daha keskin olduğu ve su tesisatında bizim emektarlara faydalı olabilecek "çatlak dolduran tortular" ve kireçleri bile söktüğü için su kaçırma-eksiltme gibi şeylere maruz bırakıyor. Mavi veya yeşil iyidir, kırmızı öcü :D