bu sürtme düzelirmi (resimli)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda tam o cihazda gosterilen kadar kucuk bir ezik var nerde satılıyo alayım bi deniyim:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyanmadan bir çaresine bakıcaz artık %50-60 lık bir düzeltme yeterli benim için

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göçügün bulunduğu yer, arka kelebek camın hemen üzerinde

2q31wk6.jpg

acaba benim aracımdaki göçük düzeltilebilirmi yada ben kendi imkanlarımla bunu başarabilirmiyim? iç direk döşemesini söküp parmağımla kabortanın ardından ittirerek bu göçüğü düzeltmem mümkünmü?göçüğün bulunduğu yerde çelik direk barları mevcutsa bu dediğimi uygulamam imkansız. yada sizlerin herhangi bi önerileriniz varmı bu konuda?yardımcı olacak bütün arkadaşlara şimdiden çook teşekkür ederim.
not:göçüğün bulunduğu yerde herhangi bir boya problemi, çizik, kırık , patlama vs. vs.. yok. boya orijinal

Son düzenleme:

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yukarıdaki videoda gösterilen şeyi deneyebilirsiniz. Parmağınız ile ittirmeniz mümkün değil, Opel sacı oldukça sağlamdır.

Bu arada ben videodaki zımbırtıyı getirttim ve kullandım. Çok dikkatlı olmanız lazım. Çekerken bu sefer de tepecik oluşuyor fazla iyi yapıştığında :)

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
google da çöküksihirbazı.com u bi inceleyin. izmitteler türkiyenin en iyisi olduklarını söylüyorlar.

snopli74

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hiç elletme bence

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bence siz güzelce düzelttirip boyatın. hiç kafanızı yormayın. arabanın orjinalliği gidecek diye göçük arabaya ben olsam binmem. arabanın yaşından dolayı renk farkınıda önemsemeyin. düzgün, işinin ehli bir boyacı yaparsa inanın farkı kendisi bile anlayamaz. ben eski aracıma OPEL TEAM serviste yaklaşık 8-9 parça boya attırdım. sizinki gibi küçük göçüklerden dolayı. hiçte belli olmadı. gözünüze güzel gözükmeyen orjinal bir arabayamı? yoksa gözünüzü doyuran bakınca birdaha bakmak istediğiniz birkaç lokal boyalı arabayamı binmek isterdiniz. seçim sizin.
bu arada boyasız düzeltmeyi ben asla tavsiye etmiyorum. nekadar iyi yapılırsa yapılsın. çekiçlenen saç inceldiği için kısa süre sonra dalgalanma yapıyor.