Bu şekilde muayeneden geçermiyim?

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
[font=helvetica, arial, sans-serif]arkadaşlar merhaba ay sonunda muayeneye  gireceğim sormak istedigim 1 2 şey var[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]1. Benim ızgaralarda gündüz ledi bağlı (clio tarzı) ayrı bir düğmesi var ve off konumda gireceğim
[/font]
http://i.hizliresim.com/v4vr0m.jpg

[font=helvetica, arial, sans-serif]2.Orjinal sarı halojen ampulleri söküp Philips xenon efect beyaz ampul taktim.(sadece ampul baska birsey yok)[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]3.Yolda giderken sanki biraz sola cekme var (ayar yaptirmadan gidersem agir kusur alirmi?)[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]4.Diskerim tornalı bir sıkıntı yaratirmi?[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]5.Çukurlara girince tak tuk ses cikiyor sanirim rot kollari yine cortladi . agir kusur mu gecer[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]6.El frenim 3-4 kademelerde tam tutuyor ayarlanması lazım galiba. ayarsız girersem sıkıntı olurmu[/font]
[font=helvetica, arial, sans-serif]teşekkürler[/font]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Bu şekilde muayeneden geçermiyim?

Hocam ayni soruyu butun forumlara yazdiniz sanirim.

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.' Alıntı:
Hocam ayni soruyu butun forumlara yazdiniz sanirim.

evet hocam genelde facebookda ve forumlarda sen o arabayı çöpe at , 10 lira vereyim arabaya gibi  mesajlar atılınca bozuluyorum. Elimden başka bir şeyde gelmiyor. En ciddi yorumları burası yazıyor.diğerlerinede bi çare yazıyorum işte

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rot ve el freni işini halledin o ikisi dışındakiler sorun teşkil etmez gündüz ledi yanarak girsenizde sorun olmaz

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

El freninde üç dört tık tuttuğu değilde bir tekerin bir tekerden teloransı aşan derecede fazla tutması durumunda ağır kusurlu oluyor diye biliyorum. Sağa sola çektiğini kontrol edecek bi tertibat varmı tüvtürkte bilmiyorum. Ama tekerleri sağa sola zorluyorlar sistemde boşluk varmı diye. Bizim araçlarda genelde çukura girince yada yoldaki tümseklere 16 km üstü hızlarda girince ses yapıyor. Bu yazdıklarınıza ağır kusur vereceklerini sanmıyorum.