bu ön konsol corsa d lerin hangi serisinde var?

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar fotoğrafda ki konsol corsa d hangi model ve hangi sınıfında mevcut merak ediyorum.bilginize ve ilginize teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 2006_corsad_5.jpg
    2006_corsad_5.jpg
    61.9 KB · Görüntüleme: 151

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opera ses sistemi mi o :) opc de gordum ama o biraz daha farkliydi. Cosmo satildimi bilmiyorum yurt disi cosmo olabir.

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kör gözümle DVD90navi gibi bişi gördüm ama kör görmez uydururmuş hadisesi yaratmış olabilirim o_O

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dvd 90 navi. ve Türkiye'ye 1 adet bile gelmedi bunlardan . :)

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bu dvd 90 navi tr haritası yokmuş neskar söylemişti eğer harita olsaydı yedek parçadan sipariş verecektim yeni çıkardılar mı bilmiyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende merak ettim çünki diğer piyasda olan ses ve görüntü sistemlerinden daha orjinal görünüyor. ama yalnıs hatırlamıyorsam sanki sokakda kahverengi bi corsada gördüm. 2013 model di. servis getirirmi ki acaba bunu gerçi geçenki gibi jant fiyatına benzer bı durum varsa o da yatarda :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yaz Hollanda plakalı lacivert bir Corsa D gördüm ve hem o ekran vardı hemde ön konsol değişik mat siyah plastik gibi birşey kaplı direksiyon deriside farklıydı ama içi dışıyla aksesuarsız fabrikasyon böyle gibiydi. Yani Bizdekilerden baya bi farklıydı :)

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yaz Hollanda plakalı lacivert bir Corsa D gördüm ve hem o ekran vardı hemde ön konsol değişik mat siyah plastik gibi birşey kaplı direksiyon deriside farklıydı ama içi dışıyla aksesuarsız fabrikasyon böyle gibiydi. Yani Bizdekilerden baya bi farklıydı :)

bunların yaptıkları cem yılmazın muhabbetı gıbı hepsini kuçük oglana yükledik misali. bunlarda herseyi yurt dısına odaklı yapıyo.:) türklere bunlar yeter.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğraf pek inandırıcı gelmedi bana..sonra googledan bakayım dedim.dvd 90 navi corsa falan yazdım bişey çıkmadı.youtube vs. videoda bulamadım..

merak ettim baska fotograf yada video gören varmı?

ben mesela bide bunu buldum..zaten buradaki teyp astra teybi sonradan yapılıdıgı cok belli.

563332.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle at pipisine kelebek konmuş gibi sırıtmış konsol ve dvd90 rengi farklı olduğundan. İnsan bi folyo kaplar binlerce lira verip alıyosun onu bari piyano siyahı kapla :D