Bu jant nasıl?

Sizce bu Jant Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    87

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift renk olupta metalik kısmı bu kadar parlak cantlar ne marka olursa olsun çakma ve emanet duruyor.
artı jant kişilikli olmalı bu ise direk ben çin malıyım diyor olmasa bile.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede bi abiimizin arabasıydı çok hosuma gitmişti jantları tavsiye ederim ben kendi astra ma onu taktırcaktım bu yaz ama kısmet değilmiş :( :( :(

İşte Resmi

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
sitede bi abiimizin arabasıydı çok hosuma gitmişti jantları tavsiye ederim ben kendi astra ma onu taktırcaktım bu yaz ama kısmet değilmiş :( :( :(

İşte Resmi

bu janta ben de hayranım ama hem fiyatı çok yüksek hem de daha çok HB araçlara yakışıyor. Ben çok kollu ve kapalı jantları seviyorum aslında ama onların da ağırlıkları fazla oluyor. Zaten araba 1.4, jantı taktıktan sonra gitmeyecekse bir anlamı yok. Orjinal edition jantı mı alsam diye düşünmeye başladım açıkcası...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz araca bronz tarzı bişi mesela 10 numara olur

bijon aralığı 5 fakat bu tarz bişi olaması acısından ekledim :)

Ekli dosyalar

• Subaru-Impreza-WRX-6.jpg
    Subaru-Impreza-WRX-6.jpg
    65.8 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bronz tarz olmaz çünkü bu astra tek kapı değil. Tek keapı ya da spor olmayınıca da bu tür iddalı renkler ya da tezat renkler sırıtabiliyor araçta.

Bence göstediğin jantlar güzel ancak resimde gözüme çok iri göründü, daha ufak tercih edebilirsin

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu janta ben de hayranım ama hem fiyatı çok yüksek hem de daha çok HB araçlara yakışıyor. Ben çok kollu ve kapalı jantları seviyorum aslında ama onların da ağırlıkları fazla oluyor. Zaten araba 1.4, jantı taktıktan sonra gitmeyecekse bir anlamı yok. Orjinal edition jantı mı alsam diye düşünmeye başladım açıkcası...

bende bakıyım jantlara beğendiğim olursa paylaşırım buraya astram için çok jant bulmuştum resimlerini buluyum paylaşıyım.....;););)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercanın Paylastıgı Yusuf Abinin Arabası Olması Lazım...Gerçekten Süper jant Bence....

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben jant modeli olarak ve renk secimi olarak koymuştum zatan istesede öle bi jant koymayı spacer olmadan uydurması imkansız o yüzden aracın beyaz olması acısından bronz jantın görünümü tek kapu ve 2 kapı olması acısından da öle cok sırıtıcanı sanmıyorum cünkü aynı jantların köpekbalığı kasa mitsubishi lerde de var