bu harika bir şey

özgür kdf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bi şeye benziyor cam suyu şişesinin bagajımda yuvarlanıp durmasından sıkılmıştım zaten :)
" ben aldım " demişsin denedin mi gerçekten daha iyi mi klasik yöntemlere göre

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence mantık şu toz çamaşır deterjanını tablet yapmışlar gibi düşünün sıvı cam suyu tablet olmuş :) çok kullanışlı ve resmen köpükle yıkıyorsunuz camı ben çok memnunum

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sonaxın antifreezi dolu durumda. yeni fulledim. şimdi içine bundan atalımmı? donma ile ilgili bilgi vermemişler sadece suyla kullanıldığında donuyormu yoksa koruyucu etki carmı?

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alalı çok olmadı havalar eksiye inince sölerim donup donmadığını:) cam suyundan bahsediyosun dimi?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 5 şişe çbs antifirizli cam suyu var 1 şişesi bitti 3 yılda vectramda zaten biliyorsunuz konsantre komple şişeyi boşaltmıyorsunuz belli bir ölçek antifirizli cam suyu üstüne su. ben 3 senede ancak benim vectrada bir tanesini bitirebildim :D 4 şişe evde duruyor :D tanesinide 2tl mi öyle bir şeye hepsiburadadan indirimli almışdım. :)

neden yazdım yukardakini bendeki çbs nin de antifirizli cam suyu hem antifirizli hemde deterjan etkiside var nerden biliyorum kışları çalıştırdığımda camda köpük oluyordu bazen :) köpük durup dururken olmaz antifirzdenden olmaz herhalde :) demek adamlar deterjan etkisi vericek bir şeylerde atmışlar..

bu her bir tablet tek sefer dolum içinmi yani bir kere cam silicek suyumuzu ağzına kadar dolduruyoruz sonra bu tabletten atıyoruz o suyu bitene kadar bu tableti kullanıyoruz su bittimi tekrar bir tablet falan..

Son düzenleme:

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyu dolduruyorum 1 tablet atıyorum su bitenedek gidiyo antifirizli değilmiş bu tablet ler kışın antifirizli suya atmakta fayda var

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz kış bence antifirizli su kullanın 2 tl bir şey zaten hepsinide katmıyorsunuz su ile kırıyorusunuz bir şişe 3 defa falan doldurmanıza yetiyor

bu arada bu tablet en çok yazın işe yarar gibime geliyor bilhassa uzun yolda cama börtü böcek yapışıyor normal su ilede çıkmıyor sanırım deterjan etkisi uzun yolda güzel işe yarar..