Bu Fiyat Şaka mı?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu Fiyat Şaka mı?

Valla fiyat inanılmaz.Ama bu kadar düşük fiyatın altında insan illa ki bir bit yeniği arıyor 023hm

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar siz istenen fiyatlara bakmayın ,satılan fiyatlara bakın ... çünkü gerçek olan onlar , istersin ama aylarca beklersin vede satamazsın !! ama insanlar satmak zorunda olunca mecburen satıyorlar !! plakayı tak gitti % 20 !! şuan 2. el bitik .. kimse kolay kolay 2. el için 55-60 bin gibi rakamlar vermiyor gidip  3-5 peşin ile sıfırını alıyor ..

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şubat ayında 57.000 liraya satarlarsa ikinci elde bu fiyat normal. Ocak ayında SPORT stil Paketli dizel sefanı 58.500 e alıyorsun 1 ay sonra Cosmo su 57ye satılıyor. Boyle fiyat politikası olmaz olsun

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
şubat ayında 57.000 liraya satarlarsa ikinci elde bu fiyat normal. Ocak ayında SPORT stil Paketli dizel sefanı 58.500 e alıyorsun 1 ay sonra Cosmo su 57ye satılıyor. Boyle fiyat politikası olmaz olsun
katılıyorum kardeş böyle indirim mi olur  opelin afl farları ücretsiz takması lazım en azından

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İste Bu fiyat politikasi yuzunden insanlar opelden uzak duruyor.
Gozunu seveyim doğuş un fiyat politikasini.
Hic olmazsa aldigin fiyata satiyorsun.

grsl822

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
arkadaşlar siz istenen fiyatlara bakmayın ,satılan fiyatlara bakın ... çünkü gerçek olan onlar , istersin ama aylarca beklersin vede satamazsın !! ama insanlar satmak zorunda olunca mecburen satıyorlar !! plakayı tak gitti % 20 !! şuan 2. el bitik .. kimse kolay kolay 2. el için 55-60 bin gibi rakamlar vermiyor gidip  3-5 peşin ile sıfırını alıyor ..

bir aracın sıfırı ile ikinci el fiyatı arasında 9-10 bin TL fark olursa ikinci eli her zaman satılır. çünkü 9-10 bin TL az para değil. üstelik araba temizse ve bakımlıysa illaki satılır. ben ikinci el piyasasında (tüm araçlar için söylüyorum) bu türlü bir satış oldugu sürece aracın aylarca bekleyeceğini sanmıyorum. mesela sahibinden.com da var aracın sıfırı 60.000 TL, 10.000 km dekia raca istenilen fiyat 57 - 58 bin TL. bu araç zaten satılmaz ve alıcı kişi bu aracı alacağına gider sıfırını alır. ama arada 9-10 bin TL varsa onu alacağıma sıfırını alırım diye düşünülmez bence. bu benim şahsi düşüncem.

meteor79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende Mart ayında Astra sedan için birçok bayiden fiyat aldım.2012 modellerde yelkenleri acayip suya indirmişlerdi.

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatta öyle ahım şahım bir şey yok hatta pahalı bile, mart sonu sedan sport dizelleri(2tane) %5filo indirimi ile 51.100, sport sedan ecoflexi 52.00ye aldık cosmo için 3000tl fark istiyorlardı.