bu egsoz sesini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca sarar verip vermemesi takacağınız hava fitresinin kalitesine ve temizliğine verdiğiniz öneme bağlı.Egzosttan F1 araçlarına benzer bir ses almak için içine bir çeşit pervane takıyorlar bildiğim kadarıyla.Başka bir siteden aşağıdaki mesajı buldum...

Arkadaşlar F1 sesi çıkaran egsoz her marka her türlü araca (benzin-diesel-lpg) takılabiliyo istenildiği zaman açılıp istenildiği zaman kapatılıyo uzaktan kumandalı bi sistemi var uygulamayı Bursa da Mert Oto Egsoz Yapıyo Remzi abimiz tanıtım ve paylaşım amaçlı bi video koyuyorum taktırmak isteyen olursa yardımcı olurum.:thumbsup:

http://rapidshare.de/files/17334566/F1.wmv.html
file not found.F1 sesi önemli değil zaten o sesi yarışlarda dinliyorum bolca.ama bu bahsettiğimiz hava filtrelerinin fiyatları uygun üstelik kaputun altından motor sesi hoş.yani egsoz sesi gibi boş değğil.temizliğine dikkat ederim.yakıtta artış olurmu peki,yada lpg ayarlarında değişiklik istermi muhtemelen daha fazla hava çekecektir.?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
file not found.F1 sesi önemli değil zaten o sesi yarışlarda dinliyorum bolca.ama bu bahsettiğimiz hava filtrelerinin fiyatları uygun üstelik kaputun altından motor sesi hoş.yani egsoz sesi gibi boş değğil.temizliğine dikkat ederim.yakıtta artış olurmu peki,yada lpg ayarlarında değişiklik istermi muhtemelen daha fazla hava çekecektir.?

Eğer dandik bir filtre kullanırsanız akişmetreyi bozabilir.Aşırı besleme olmadığı sürece emişin çekeceği hava sadece filtre ile farkedilir derecede artmaz.Lpg konusunu pek bilmiyorum, ilgi alanıma girmiyor. :).Yüksek devirdeki emiş sesini alabilmek için gaza daha fazla alındığından yakıttaki artış genelde psikolojik sebeplerden oluyor. :)

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Çok kötü bir ses.

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bence değişik o yüzdende ilgimi çekti.zaten pekde mümkün değilmiş yapmak.dyno sesiymiş.resmen jt motoru sesi.nesi kötüki.zevkler ve renkler tabe neyse.

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzos sesine hayran olanıda ilk kez duydum:)
inşallah bulursunuz istediğiniz egzos sesini;)

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzos sesine hayran olanıda ilk kez duydum:)
inşallah bulursunuz istediğiniz egzos sesini;)
hayran değilim hoşuma gitti.ama meraklısı benden çokmuş.allahaaşkına kimseye güzelmi diye fikrini sormadımki nereden bulabilirim diye sordum neden hep negatif cevap vermeye çalışılıyorki anlamadım.:hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...