acil yardım lpg beyninden çıkan garip ses !!!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tecrube iste baska seye benzemez şıp diye nokta atisi yapmissin nadir abi

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hehe eyvallah şimdi bu sorun için ustaya git yemin ederim yüz gayma gider birde araç burada kalsın derler hehe bizim arkadaşın başına geldi gitti lpg tamiri için bıraktı iki gün araç orada kaldı bundan gaz kesici filan değiştirmişler yalan olmasın ya yetmiş yada elli almışlar. Araba geldi yine araba evden çıkamamış daire geldi anlattı yav bana neden sormadın dedim gittik benim araba ile neyse değişmedim yeri kalmamış ama sorun belli araç sabah çalışmıyor hehe neyse kıytırık bir kablo ile yeniden bir topraklama verdim yarın dene çalışır dedim ertesi gün araba ile geldi on gün kullandı hehe sorun yok sonra adam gibi yeniden temiz bir bağlantı yaptım hala kullanıyor hehe ulan diyor boşuna o kadar para verdim diyor hehe

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe eyvallah şimdi bu sorun için ustaya git yemin ederim yüz gayma gider birde araç burada kalsın derler hehe bizim arkadaşın başına geldi gitti lpg tamiri için bıraktı iki gün araç orada kaldı bundan gaz kesici filan değiştirmişler yalan olmasın ya yetmiş yada elli almışlar. Araba geldi yine araba evden çıkamamış daire geldi anlattı yav bana neden sormadın dedim gittik benim araba ile neyse değişmedim yeri kalmamış ama sorun belli araç sabah çalışmıyor hehe neyse kıytırık bir kablo ile yeniden bir topraklama verdim yarın dene çalışır dedim ertesi gün araba ile geldi on gün kullandı hehe sorun yok sonra adam gibi yeniden temiz bir bağlantı yaptım hala kullanıyor hehe ulan diyor boşuna o kadar para verdim diyor hehe

videodaki ses okadar enteresan ki ustaya gittiğimde adam beyin yandı dese değiştir artık yapacak birşey yok derdim paşa paşa parayı öder gelirdim eve :) insanın aklının ucundan geçmez. elektronik birşeye kablo bağlarken birini bağlamazsan çalışmaz hiç tepki vermez bu lpg ecu su ne menem birşey ki toprak hattı bağlamayınca abidik gubidik sesler çıkartıyor. hiç çalışmasa yine uyanırdım işi heralde ama bu nedir yaa :) :)
bu arada sende gerçekten baya usta olmuşsun abi. gerçekten nokta atışı yaptın :)

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi