Bu dizelbox hakkında bilgisi olan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu dizelbox hakkında bilgisi olan var mı ?

ozgun88 link' Alıntı:
kusura bakmayın sayın AlettaOcean fakat üslübunuz biraz yanlış ve itici diye düşünüyorum. foruma yeni üye olmuş ve dolayısıyla samimiyetinizin pek olmadığı kişilere "senli benli" yerine "sizli bizli" konuşmanız daha doğru olur düşüncesindeyim.

eğer Çağrı Bey dynoda test videosu varsa yahut belgeleri eklerseniz sevinirim gibi bir cümle kursaydınız daha yerinde olurdu diye düşünüyorum nacizane.

+11

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
kusura bakmayın sayın AlettaOcean fakat üslübunuz biraz yanlış ve itici diye düşünüyorum. foruma yeni üye olmuş ve dolayısıyla samimiyetinizin pek olmadığı kişilere "senli benli" yerine "sizli bizli" konuşmanız daha doğru olur düşüncesindeyim.

eğer ևağrı Bey dynoda test videosu varsa yahut belgeleri eklerseniz sevinirim gibi bir cümle kursaydınız daha yerinde olurdu diye düşünüyorum nacizane.
Anlatmak istedigim tamda buydu hakan.  14alkiss

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

eğer ևağrı Bey dynoda test videosu varsa yahut belgeleri eklerseniz sevinirim gibi bir cümle kursaydınız daha yerinde olurdu diye düşünüyorum nacizane.
+111  14alkiss 14alkiss

AlettaOcean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

eğer Çağrı Bey dynoda test videosu varsa yahut belgeleri eklerseniz sevinirim gibi bir cümle kursaydınız daha yerinde olurdu diye düşünüyorum nacizane.

Dostum zamanında düzgün üslub ile de yazdım ben forumu 2 yıldır takip ediyorum asıl meselemiz bu değil bilimsel gerçeği olmayan şeyler odak dynamics guvencesi adı altında yok bilmem kaç ps bilmem kaç tork artış yapıyor diye satılıyor , düşün ki hastasın doktora gitmıyorsunda bir arkadaşın dedi diye bir ilaç kullanıyosun onada guvendiği baska birisi önermiş bilmem anlatabiliyormuyum, su an bu forumu kullanmayı bırakmış ( sırf bu yuzden ) bir arkadaşıma sattılar bu cihazı kesinlikle çöp bir ürün , ben iddia ediyorum odağın sattıgı , faturasıyla beraber getiririm arabamı dynoya çıkarırım 1 ps düşük çıkarsa dediği değerden istediği iddaayı ortaya koymaya hazırım bilimin olmadığı yer cehalet kokuyor malesef , insanların gözünü para hırsı bürümüş , hepinizi çayımı çorbamı içmeye beklerim dynamics yetkilileride gelsin tartışalım kanıtlayayım hepinize hiç sorun değil tabi ticari amaçla kurulmuş bir firma dizel boxlarını yakmaya hazırsa...biz parayı sokakta bulmuyoruz

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AlettaOcean link' Alıntı:
Dostum zamanında düzgün üslub ile de yazdım ben forumu 2 yıldır takip ediyorum asıl meselemiz bu değil bilimsel gerçeği olmayan şeyler odak dynamics guvencesi adı altında yok bilmem kaç ps bilmem kaç tork artış yapıyor diye satılıyor , düşün ki hastasın doktora gitmıyorsunda bir arkadaşın dedi diye bir ilaç kullanıyosun onada guvendiği baska birisi önermiş bilmem anlatabiliyormuyum, su an bu forumu kullanmayı bırakmış ( sırf bu yuzden ) bir arkadaşıma sattılar bu cihazı kesinlikle çöp bir ürün , ben iddia ediyorum odağın sattıgı , faturasıyla beraber getiririm arabamı dynoya çıkarırım 1 ps düşük çıkarsa dediği değerden istediği iddaayı ortaya koymaya hazırım bilimin olmadığı yer cehalet kokuyor malesef , insanların gözünü para hırsı bürümüş , hepinizi çayımı çorbamı içmeye beklerim dynamics yetkilileride gelsin tartışalım kanıtlayayım hepinize hiç sorun değil tabi ticari amaçla kurulmuş bir firma dizel boxlarını yakmaya hazırsa...
Abinin uslubu yanlis ama dediklerine katiliyorum.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimse sormamış madem ben sorayım
Çağrı Bey dynoda test videosu varsa yahut belgeleri eklerseniz sevinirim.

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
+1

AlettaOcean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:

yanlışın var dostum kaç kere sorduk daha öncede sorduk cevap veremediler gene veremicekler sanmıyorum

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

AlettaOcean arkadas ben senin sorularina katiliyorum, asli astari nedir ne degildir bilmeden bu kadar ps bu kadar nm tork demek guven verici degil.

Ancak Hakan'in dedigi gibi biraz daha mesafeli bir uslupla hitap etsek daha yerinde olur diye dusunuyorum ?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
AlettaOcean arkadas ben senin sorularina katiliyorum, asli astari nedir ne degildir bilmeden bu kadar ps bu kadar nm tork demek guven verici degil.

Ancak Hakan'in dedigi gibi biraz daha mesafeli bir uslupla hitap etsek daha yerinde olur diye dusunuyorum ?

Teşekkür ederim Aydın'ım yoksa bende aynı fikirdeyim bu yüzden video ve belge istedim para kolay kazanılmıyor hele bide üstüne arıza verirse ilerleyen dönemde tam bir sıkıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...