Bu da benim astranın yakıtı :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu da benim astranın yakıtı :)

Tolga KARACA link' Alıntı:
:D greatt rahmetli babamla çok uzun yollar yaptık ama hiç önlü arkalı gitmek nasip olmadı, arabasını görüp de yavaşladığım ş.içi anları hariç!
Babamla arkadaş gibiyiz derler ya bizde öyle bir şey yok abi höt dedimi durur akan sular  battle_Teroriste ilk .50 nc de öğrendim araç kullanmayı all dedi verdi babam daha gaza  frene ayak yetişmiyor rezillikti biçerdöverde de aynı şeyi yaptı bir iki taş kaptırdık sonra usta olduk tabi sopa yemedim şükür 005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Babamla arkadaş gibiyiz derler ya bizde öyle bir şey yok abi höt dedimi durur akan sular  battle_Teroriste ilk .50 nc de öğrendim araç kullanmayı all dedi verdi babam daha gaza  frene ayak yetişmiyor rezillikti biçerdöverde de aynı şeyi yaptı bir iki taş kaptırdık sonra usta olduk tabi sopa yemedim şükür 005hihih

O da sen de daha da olgunlaşacaksınız. Babalar 50 den sonra, erkek çocukları ise 27-28 den sonra iyice birbirleriyle uyum sağlıyorlar.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O da sen de daha da olgunlaşacaksınız. Babalar 50 den sonra, erkek çocukları ise 27-28 den sonra iyice birbirleriyle uyum sağlıyorlar.
Bakma biz küçüğüz de bizden önce iki tane çocuklarını kaybetmişler ben geç doğmuşum babam 64 yaşında abi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Bakma biz küçüğüz de bizden önce iki tane çocuklarını kaybetmişler ben geç doğmuşum babam 64 yaşında abi

Allah rahmet eylesin ailen için tarifi imkansız bir durumdur.

Sen de pek küçük değilsin canım evlenme yaşına bile az kalmış :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah rahmet eylesin ailen için tarifi imkansız bir durumdur.

Sen de pek küçük değilsin canım evlenme yaşına bile az kalmış :)
Etme abi sıkıştırıyorlar zaten geçen hafta gittik kız arkadaşımla el öpmeye diye yaşları geldi evlen allah evlen benim arabanın borcu var askerlik var ikinci üniversite of off  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Etme abi sıkıştırıyorlar zaten geçen hafta gittik kız arkadaşımla el öpmeye diye yaşları geldi evlen allah evlen benim arabanın borcu var askerlik var ikinci üniversite of off  :)

Evlen evlen iyidir, hepsini beraber aradan çıkartırsınız. ((:)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Evlen evlen iyidir, hepsini beraber aradan çıkartırsınız. ((:)
Bütün arkadaşlara aynı taktiği veriyor oğlum evlen bak arabanın borcunu çift maaş kapatın askerde zor gelir adama para istemek hatun para gönderir diyolar benim kafaya yatmıyor  :D
Bu arada abi tolga abim bilir belki eskişehir ankara yolunda ևini Bahçe diye bir yer var babam bizi arabayı aldıktan sonra ilk defa yemek yemeye götürmüştü ızgaraya...
KZW5Bz.png
005hihih 005hihih