Bu da benim astranın yakıtı :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu da benim astranın yakıtı :)

kürsad link' Alıntı:
Dogan abi bu konuyu es gecmis galiba.

Doğan abinin bu konuyla ilgili söyleyeceği şeyler OpelsizAsla Forum Kuralları'nın 2, 5, 10, 13, 16, 20, 22, 23, 25, 26, 27 ve 30 numaraları kurallarını ihlal edeceği için gayet es geçiyorum. (:)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3.msg15#msg15

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Tam da "yemek yiyordur" yazacaktım  011zaa neyse bu kadar kural nizam onu acıktırmıştır kesin  005hihih

Sus sus. Acıktıkta ne oldu, geleyim dedim kapıdan çevirdin beni.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Aksarayın Mercedes kamyonu meşurdur :)
Mercedes miydi aldığınız kamyon?
֖yle mi yok abi iveco'ydu 65.9 büyüğü vardı sattık dışarıdan araç almayız normalde beğendik esti gidip almıştık sabah erkenden çıktım yola  ;) güzeldi babamla yaptığım ilk yolculuk kek veriyor limonata veriyor. Dönerken onda bir şey yok bende bütün yiyecekler gösteriyorum yemem istemem diyo sonra önüne geçiyorum sunroof açıp limonatayı sallıyorum istermisin die sellektör yapıyor arıyo eşek herif kapat sunu dio  005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
֖yle mi yok abi iveco'ydu 65.9 büyüğü vardı sattık dışarıdan araç almayız normalde beğendik esti gidip almıştık sabah erkenden çıktım yola  ;) güzeldi babamla yaptığım ilk yolculuk kek veriyor limonata veriyor. Dönerken onda bir şey yok bende bütün yiyecekler gösteriyorum yemem istemem diyo sonra önüne geçiyorum sunroof açıp limonatayı sallıyorum istermisin die sellektör yapıyor arıyo eşek herif kapat sunu dio  005hihih

Bayağı eğlenceli ve muhabbetli bir yolculuk olmuş, süper valla. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Sus sus. Acıktıkta ne oldu, geleyim dedim kapıdan çevirdin beni.

Kaç kere dedim ama et-tavuk-sucuk ve organik zerzevatları mangala atmadan önce gel diye.

Tam pirelerim uçuş hazırlığına başlıyorlar o zaman arıyorsun; "alo ben acıktım"

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Kaç kere dedim ama et-tavuk-sucuk ve organik zerzevatları mangala atmadan önce gel diye.

Tam pirelerim uçuş hazırlığına başlıyorlar o zaman arıyorsun; "alo ben acıktım"

Sen tam 9-5 mangalcısı olmuşsun. Gerçek mangalcı 7/24 mangalcıdır.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:

:D greatt rahmetli babamla çok uzun yollar yaptık ama hiç önlü arkalı gitmek nasip olmadı, arabasını görüp de yavaşladığım ş.içi anları hariç!

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bayağı eğlenceli ve muhabbetli bir yolculuk olmuş, süper valla. (:)
Aynen abim ben arayıp duruyorum bizimkini telefon bağlı araca zaten yavaş gidiyorsun 85-90 sıkıldım kamyonun direksiyonunda boşluk var aradım yine konuşuyoruz tırlar yolu bozar ya babam da oraya giriyor zik zak çizdi yolda ben dikizden gördüm kapattım ordada radar varmı abi ilerde çevirmede durdurdular bizimkini arıyorum tmm oğlum dio ben 300 -400 mt ötede durdum sonra farkedip bekle allah bekle gelmedi babam abi şu belge yok bu yok diye soruyorlarmış anlatıyor babam bir süresi var onunda yeni araç aldıktan sonra diyor oda anlatmış sonra bırakmışlar geldi durdu yanıma ben yedi cezayı die telaşla beklerken ;
Babam hayırdır ?
Yok len oğlum durdurdular adamlar yırttık allahtan..
Ee ne diyorlar baba ?
Telsizden anons geçmişler Anons aynen " 68 KP 492 beyaz kamyon adam acemi galiba durdurun yola sığamıyor " babam anlatıyor  005hihih 005hihih allahım gelene kadar dalga geçtim kopmuştuk evde ablamlara anlattık kızdı bizim ki acemi söför dediğime halbuki şuçu yok yazık  011zaa 011zaa
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/w14pdD.jpg[/img]
Buda araç