bu bayan sürücüye ne demeli

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
allah tam benlik konu arkadaşlar birde şöyle düşünün arabada bir problem olabilir bayan taksiciden çekinmiş korkmuş olabilir belki tepkisi öyle olmuş olabilir bu olay kadınla ilgili olduğu için yazmıyorum erkekte olabilir ama erkekler daha sakinler bence endişelenmiş tepkisi öyle olmuştur

ama sonra basıp gitmişse yani bilmem bana denk gelmesin siddet yok ama piskolojik baskı yaparım akıllı olsunlar bende bayanım yaparsam banada yapsınlar ama akıl karı değil bayan arkadaşlar bana kızmayın doğruya doğru

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün samsun yolunda aydınlık kavşağında gördüm baya sakat bi kavşak hatta dün 8 araba zincerleme birbirine girdi.Sdamın teki yolun ortasında durdu bişeyler arıyıp duruodu millet kormaya fln basıodu adam tın ben zor sabrettim gidip bişi dememek için adam dörtlüleri bile yakmaya gerek duymadı nasıl iş anlamadım afedersiniz millet bildiğin ÖKÜZ olmuş köpek bile korna çalınca yolun ortasından çekilio anlamıyorum nasıl iştir...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
exilegs' Alıntı:
ben bugün samsun yolunda aydınlık kavşağında gördüm baya sakat bi kavşak hatta dün 8 araba zincerleme birbirine girdi.Sdamın teki yolun ortasında durdu bişeyler arıyıp duruodu millet kormaya fln basıodu adam tın ben zor sabrettim gidip bişi dememek için adam dörtlüleri bile yakmaya gerek duymadı nasıl iş anlamadım afedersiniz millet bildiğin ÖKÜZ olmuş köpek bile korna çalınca yolun ortasından çekilio anlamıyorum nasıl iştir...
:alkis: :alkis:

Valla arkadaslar ii dolmussunuz. Ama abartmissinizda.. O dediklerinizi yapan erkeklerin say1s1da hiç az degil.Ayr1ca yariniza tas çikartacak ne kadin sürücüler taniyorum. O kadar sinirlenmeyin..Allah sabir versin..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen rezillik ve sorumsuzluk zaten trafikte ne bayan sürücülere yaklaşıcaksan nede bayandan araba alacaksın

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim hanım hep der "Ben ehliyetimden feragat etmeye razıyım, yeter ki kadınlara ehliyet vermesinler" diye...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bizim hanım hep der "Ben ehliyetimden feragat etmeye razıyım, yeter ki kadınlara ehliyet vermesinler" diye...

süper valla yengeyi gerçekten içtenlikle tebrik ediyorum :alkis:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH yarattı demicen varyaaaaaaaaaaa:mad::mad:

gecen gün abimle giderken böyle tamamen bir kör nokta var evin oralarda saga resmen u dönüşü yaparak dönüyoruz biz döndük sagda bi tane focuscu durmuş karsıdan otobüs geliyor sellektörleri patlattı sıkıştırdı bizi kacamadık adama korna filan calıyoruz hiç bakmıyor megerse beyefendi telefonla konusuyormuş camı actıgım gibi aynasına vurmam bir oldu yumrugumu ve aynen pat diye aynanın kırılması bir oldu:):) bastık gittik sonra tabiiki...
hayır eger biz orda kaptırıpta girsek oraya otobüsün altında kalacagız koca otobüs ezer gecer geliyor üstümüze üstümüze.İnsanlarda saygı kalmamaış yazık yazık:mad:

ama elim acıdı yaawww:):)

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah su kadinlar...
;)