bu bayan sürücüye ne demeli

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Geçen açılan konuda...

Geçen açılan konuda Kadınlara neler teslim edilmemeli sorusuna...
Ehliyet, direksiyon diyenlerin haklılıkları %100 doğrulandı sanırım....

sbyugen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olayın ehliyet alıp alamamakla hiç bir ilgisi yok . . . Emin olun o kişi özel kurslarda derslere inekleyip hepimizden daha iyi derecelerle ehliyetini almıştır. Sistem yanlış olduğu için hepimiz aynı kefenin elmalarıyız sadece.

Emin olun o kişi asansörde telefon çekmediği için, içinde insanlar olduğu halde asansörün kapısı açık sizi bekletir . . .
Emin olun o kişi gittiği her alışveriş merkezinde girişte güvenliğe çantasını göstermek istemez . . .
Emin olun o kişiyi trafikte günboyu yüzlerce taksi sürücüsü sıkıştırır . . .
Emin olun o kişi şirketinin en çalışkan ama bir o kadar da en değeri bilinmeyen çalışanıdır . . .

Ama aslında şuna emin olun ki o kişinin asıl sorunu DNA'sındaki ŞİFREDE gizlidir. Çünkü o bir KADIN'dır.

Saygı ve Anlayışlarınızla . . .

ceren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk:

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılacak iş telefonunu elinden almak ömür boyu telefon kullandırmamaktır tercih yaptıracan ya telefon ya araba

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eray-FB' Alıntı:
basarım tabi okadar milletin hakkına tecavüz edio kadın ya onun yüzünden bi kaza olursa nolucak ????

noolursa olsun şiddete ben de karşıyım.eğer bireyler eşit hak we özgürlüklere sahipse şiddet yerine polise haber wereceksin plakasını alıp(araca ufak bir-iki çizik atmak da ii bi gözdağı olur).ama bu kadının yaptığı da çok büyük terbiyesizlik..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün beşevler kavşağında da oldu aynısı ya.. kadının biri kırmızı ışıkta sağda durmuş telefonla konuşuyodu. yeşil yandı kadın hareket etmedi. arkasında da iki katlı otobüs vardı. korna çalıp duruyo ama kadın tın yaw.. sonra baktı olmicak dörtlüleri yaktı ama hala tın... sonra otobüsün şöförü indi.. ben kesin bi güzel evirir çevirir döver sandım ( en azından ben bu kadar sorumsuz birine öle yapardım). sonra biraz ileri gitti yine aynısı.. durdu ve telefonla görüşmeye devam etti. ben bile kenarda izlerken çiledn çıktım. otobüs şöförü iyi sabretti walla..

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşik 1saat önce Başima Bi Olay Geldi Aracimi Park Ettim Cadde Kenarina Arkada 1.5arabalik Yer Var Bitane Golf Lü Bayan Park Etmeye çalişiyor Ileri Geri Ileri Geri Gidip Gelio önde Benim Araba Gittim Yanina Bayan Ben Park Edeyim Dedim 1sn Dedi Geri Gitti Arka Tekerler Kaldirima çikti Sonra Aldim Ben Park Ettim Hay Allah Yavv