bu araçlar nasıldır

muratti32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

hrn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuhh 1. araç sahibi uçmuş,o araca bi de turbo sport yazmış ki öyle bi araç astra g de yok bile.Ayrıca fiyat çok abartılı.Hem araç arıza kaydetmiş dikkatli olun derim.

hrn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada forumdaki ilk mesjaınızda yanılmıyorsam kendinizi tanıtmanız gerekli,ben de sonradan fark ettim.

muratti32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuhh 1. araç sahibi uçmuş,o araca bi de turbo sport yazmış ki öyle bi araç astra g de yok bile.Ayrıca fiyat çok abartılı.Hem araç arıza kaydetmiş dikkatli olun derim.

sizce ne kadar düzeyinde olmalı aracın fiyatı. arıza kaydı yaptığını nasıl anladınız

hrn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. araç hakkında da bi bilgim yok,ancak 3. arabada arıza kaydı yok.Sanırım hiç opel aracınız olmamış.Nasıl öğrendiğimi zamanla anlarsınız.1. araç 22-23,3. araç ise ancak 20 civarı olabilir.Fiyatlar çok yüksek bence.25.000 tl verecekseniz ve astra g alacaksanız iyi bir elegance işinizi görür.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki boş ve pahalılar.

muratti32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon tanıtma bölümünü atlamışım.

haklısınız araçlar çok pahalı ama bu modelde internette fiyatlar hep böyle aracımı sattım model yükselteyim diye şimdi araçsız kaldık ailecek zorlanıyoruz. bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz araç varmı. illa G kasa olmasına gerek yok H kasa astra honda civic veya corolla da olabilir

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
illa bunlardan birisi olacaksa opel diyorum. pazarlık edip fiyatı ndirmek kaydı ile. hondacı bayaaa uçmuş nodmalde otamatiği o fiyatlara, hatta daha aza:cool:

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et