Bu arabayı almak İstiyorum Sizce Nasıl.!

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben şahsen , bu araçtan şüphe ederdim. neden ?
bir vectranın arka stop lambasını değiştirmeyecek kadar umursamaz birinin aracını almazdım. allah bilir başka neleri eksik yada idare etsin şeklinde yapılmıştır. birde tamponun tırnakları kırık diye 10 cm lik koca vida sallarlar. üstüne macun sonrada hikayeden boya. ne alaka diyenler olacaktır fakat böyle vectralar görünce sinir oluyorum.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi stopları değiştirmemiş olabilir ama şöyle düşün eğer böyle biri bakım için para vermemişse eğer fazla da kullanmamıştır yakıt parası vermemek için yani yıpratmamıştır hele ki 2.5 ise:D

Son düzenleme:

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi sna face de yazdım snra opelim nettin şifre olayını hallettim burdan girdim sahibiyle konustum abi şanzıman bakımları yapılmış kliması çalışır durumda orjinal km de araba kullanılmıyomus tüm agır bkımları yapılmış far park ederken kırılmış öyle dediler bna uzn süredir araba arıyorum çogu arkadaşım temiz dedi yöneldim sizede sormadan geçemedim :) yedek anahtarı saglık çantası faturaları vs duruyomuş vllah size göre karar vericem lütfen bilgilendirin tşk...

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüp hiç takılmamış motoru çok iyi diyorlar yetkili servise gösterip alıcam tabi :)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala alamadınmı.....

Bu arabayı hiç gözüm tutmadı benim ethem abinin dediklerine katılıyorum 2.5 V6 sı olan bir adam masrafından bakımından en ufak sorunundan kaçınmayacak birisi olmalı bu adam o kadar acizki demek stop bile değiştiremiyor allah bilir daha neler çıkar içinden kapalı kutu
tabi para senin karar senin
al artık bitane de sende kurtul bizde ;)

Son düzenleme:

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala alamadınmı.....

Bu arabayı hiç gözüm tutmadı benim ethem abinin dediklerine katılıyorum 2.5 V6 sı olan bir adam masrafından bakımından en ufak sorunundan kaçınmayacak birisi olmalı bu adam o kadar acizki demek stop bile değiştiremiyor allah bilir daha neler çıkar içinden kapalı kutu
tabi para senin karar senin
al artık bitane de sende kurtul bizde ;)

:) vllah bakıcam işte çogu arkadaşım araba diri kesinlikle alınır diyo yorum sizin. :)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) vllah bakıcam işte çogu arkadaşım araba diri kesinlikle alınır diyo yorum sizin. :)

o zaman hiç kaçırma pazartesi al bayrama arabayla gir.. sonra üzülmeni istemem 2.5 V6 arabalar o kadar güzeldir o kadar tehlikelidir. ocağına incir ağacı dikmesin yeter. Altından kalkarım diyorsan neden olmasın.
Dipnot:Arkadaşların 2.5 V6 arabadan anlıyorsa kaçırma yada hayatlarında görmedilerse inanma çünkü bu araçların kulvarı ayrıdır haberin ola kardeşim benim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bu arabayı asla almam. Esnaf ağzı ile yazılanlara da inanma. Aracına bir stop lambasını dahi çok görenler kimbilir aracın ağır bakımlarını nerede ve nasıl yaptırmıştır, ayrıca nedense resimler net değil? ;)

Bir de sor bakalım arkadaşlarına, araç arıza yapınca ellerini ceplerine atacaklar mı? :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk vectra mı alırken bu 2000 motor binilmez dediler. 96 model olduğundan far yanında sinyaller ayrıydı ve sağ sol ikiside çatlaktı su aldığı için sapsarı duruyordu. tampon soldan tırnağı kırıldığı için vida ile sabitlenip macunla kamufile ederek boyanmıştı.
aracı netten gösterdiğim kimseler araba yorgun alma diyorlardı. bende alma niyetim olmadan bi baktırayom dedim. motor kaporto 10 üzerinden 10 çıkınca aldım. iki sinyali de aldığım gibi değiştirip lpg montajı yaptım.aracı görenler bumuydu netteki fotoda böyle durmuyordu güzelmiş diye hayran hayran bakıyorlardı. iki sene fren balatası yağı suyu derken ekstra masraf yapmadan bindim. satışa koyduğumun 7. günü de aracımı sattım.
bence bi araba stop far kırık diye bakımsız olacak görüşü her zaman doğru çıkmaz. o vectrayı o sinyaller yüzünden almamış olsaydım o kadar güzel bir arabaya binme zevkini yaşayamıyacaktım. 15 tl den iki sinyal değiştirip rutin bakımlarını yaparak sıkıntısız kullandım.