bu 2004 vectra neden bukadar ucuz

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazalı olması rengi plakası kesin baska seylerde wardır trabzondan gelmiş istanbulda basına gelmiştir bi olay zaten pek bu tutulmuyo vectalar satamslar kalır ellerinde bu araba

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence araç devrik ve önden vurup airbaglarini açmadığı sürece sorun yok alınabilir.Kaporta bana göre önemli değil yürüyeni sağlam olsun ,ayrıca iyi yapılmıs aracında sorunu olmaz,cebinede uygun olur,piyasada su yiyip yeniden piyasaya sürülen araç çok adamlar elektronik olarak hertürlü alt yapısını yeniliyor ve satıyor bizde sadece kaportaya baktırıyor ve sağlam deyip alıyoruz..

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mbaran' Alıntı:
Arkadaşlar,

2004 nisanında ben de 34.500 YTL ye aldım. 11.000 YTL de bankadan çektiğim krediye faiz ödeyeceğim. (Araba eskidi ama hala 3 ay taksiti var.) Araba bana 45.500 YTL ye mal oldu ama şu anda edeceği 24-25 bin YTL. Yani anlaşılan ben de 33 ayda 20-21 bin YTL zarar. Onun için araba iyice eskiyinceye kadar, yani daha 8-10 sene binmeyi planlıyorum ki zararı en aza indireyeyim.

Ha bu arada bir daha sıfır arabamı?????Tövbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saygılarımla.

Aynen valla :) bende aracı banka kredisi ile sıfır aldım ve bana toplam maliyeti 35 bin YTL oldu.. şimdi satsam 20-23 bin YTL arası:cry: .. 12-15 bin YTL zarar amaaaaaaaaaaaa SIFIR araca binmenin keyfi ve tadı başka tabiiiii.. Çocuk senin elinde büyüyor herşeyini bilip gönül rahatlığı biniyorsun... O yüzden üzülmüyorum.. Allah nasip ederse daha uzun yıllar binerim ben bu araca.. :)

O nedenle ikinci elde bu vectranın fiyatı gibi çok anormal olmasa da bayağı düşüş var şu günlerde

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazalı olduğu kesin