bu 2004 vectra neden bukadar ucuz

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bu araba kazalı yaaa ben baktım bayaa bi araştırdım kac aydır ellerinde patladı bu araba satamıyorlar

bi tanıdık dediğ bana bunuda sagdan yemiş baktırdımda istanbuldan ayrıca trabzondan gelmiş araba istanbula vardı bir bit yemiği gecen gün elegance modelini 22 e verdiler pazarda ama boyanmamış yeri yok gibiydi:D

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
hocam bu araba kazalı yaaa ben baktım bayaa bi araştırdım kac aydır ellerinde patladı bu araba satamıyorlar

bi tanıdık dediğ bana bunuda sagdan yemiş baktırdımda istanbuldan ayrıca trabzondan gelmiş araba istanbula vardı bir bit yemiği gecen gün elegance modelini 22 e verdiler pazarda ama boyanmamış yeri yok gibiydi:D

sebebi belli yani :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bence fiyatta o kadar ucuz değil yanii çünkü piyasada 24-25 cook temiz vectralar var km side az.
hem 1 milyar renk
1 milyar bana göre plaka
1 milyarda boyadan kaybediyor etti 3 milyar normal normal

ama vectralara yazık oluyor gercekten coook yazık 2.2 elegancelar dolu 22 ye 20 ye kadar veriyorlar satış değeri 75 filandı kayıp cok yanii

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf' Alıntı:
opeller çok değer kaybediyor neden acaba ???????

yok hocam deger kaybetmiyor opel grubu mesela astralar cok güzel tutuluyor deger kaybı yok nerdeyse ama özellikle bu yeni cıkan vectralar yani 2003 sonrası vectralar acayip deger kaybediyor gercekten sıfır almak hiç karlı degil
gecen pazar da bi tane 2001 21 istiyor yanında 2004 var oda 24 yazmıs kasa farklı model farklı herşeyi farklı ama eski ksaların piyasası var bunlarınki yok yazık coook yazık yaa
ben 2004 yılında sıfır almıştım ramazan bayramından sonra sattım 26 ya keş olarak mecbur kaldım verdim 20 milyar zarar var 2 yılda anla yaniii:(

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın sağ kapısının tavan ve camla birleştiği yerde göçük var..Fotoda gözüküyor..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
aracın sağ kapısının tavan ve camla birleştiği yerde göçük var..Fotoda gözüküyor..

:alkis::alkis::alkis::alkis::good::good::good::good: aynen öyle bu araba yandan yemiş demiştim yerini görmemiştim ama bakın resimde belli gercekten

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

2004 nisanında ben de 34.500 YTL ye aldım. 11.000 YTL de bankadan çektiğim krediye faiz ödeyeceğim. (Araba eskidi ama hala 3 ay taksiti var.) Araba bana 45.500 YTL ye mal oldu ama şu anda edeceği 24-25 bin YTL. Yani anlaşılan ben de 33 ayda 20-21 bin YTL zarar. Onun için araba iyice eskiyinceye kadar, yani daha 8-10 sene binmeyi planlıyorum ki zararı en aza indireyeyim.

Ha bu arada bir daha sıfır arabamı?????Tövbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saygılarımla.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
m baran doru söylüyorsun bende sıfır vectra alıcaktım güzel araba gerçekten ama tutulmuyor çok zarar ediyor vectralar vazgeçtim bende almaktan 2007alıcaktım

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi arabayı alırsan al sıfırında zarar edersin bu bi gerçek..Vectra b 2,0ların değer kaybetmesinin sebebi büyük motor ,vectra c 1.6 ise motorun küçük gelip çok yakmasından dolayı ,ayrıca 2004 astra H larda 25 civarı onlarda zararda.