Böylelerini napmak lazım :)

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a49885ebf1f176eea4a504dc6719836f.jpg
95992911654b511273d4186341106b4d.jpg

Arkadaşlar sabahın köründe 5 dk iş için avm ye gittim ve geldiğimde bu manzarayla karşılaştım bomboş otoparkta bunu kim nasıl başarmış ya arabama vursa çizse sinirlerim tepeme çıktı. Ya bu önüne gelene ehliyet verme işini artık bırakmaları lazım gerçekten. Arabama diğer kapıdan yamula yumula girebildim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eşek her daim Eşek işte Ankara'da bu tip Şeyler Çokça meydana geliyor.

Sent from my iPad using Tapatalk

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camına not yazsaydın ulan sığır bomboş alanda gelip dibime ne diye girdin sürme özürlü diye

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya hiç yer olmasa gelsin böyle parketsin yine normal karşılarım ama bomboş otopark ya bonzai kafası bu olsa gerek :D yanımda annem vardı sakin kalmaya çalıştım ama tek olsaydım anons ettirip çağırcaktım yanıma bu neyin kafası diye :D hemen arabaya baktım değdirmişmi çizmişmi diye bi sıkıntı olmayınca da uğraşmak istemedim sabah sabah

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu sorunu bende çok yaşıyorum malum engelli olmamdan dolayı kapıyı sonuna kadar açmaz isem araca binmem çok zor bende genelde aracı şoför kapısını duvara gelecek şekil de park ediyorum. Yanına malın biri gelip kendi çıkacağını hesaplamasına karşın başkasının aracına bineceğini hesaplamaz. Sonra diyorlar ki trafik içinde millet çok gergin gel de gergin olmaz.

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Konuyu gorunce gecen yil bir insan musvettesinin yaptigi aklima geldi.
Apartmanin onunde 7 araclik bir otopark var. Giris yolunun kenarinada bir arac parkedebiliyor 8 arac. Neyse aksamdan araci parkettim, 8 arac full otopark. Sen gel girisede arabayi koy. Komsulardan birinin gece havaalanina gitme isi cikiyo, aracini cikaramiyo. Sabah otoparka gittim, bu vatandan yine cikmamis, kenardaki cikmis. Caminda bir not "SANA HAKKİMİ HELAL ETMİYORUM. SENİN YUZUNDEN MİSAFİRİMİ ALAMADİM. " Ne diyeceksin, oda insan biz dusuncelilerde...

G7-L01 cihazımdan gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
....................Arabama diğer kapıdan yamula yumula girebildim :D

Bu tür durumlarda en mağdur olanlardan biriyim. Geçirdiğim diz ve kalça ameliyatları nedeniyle dizim tam kapanmıyor, dolayısı ön konsolu yüksek olan yeni nesil araçlarda diğer kapıyı kullanma şansım hiç yok. Böyle bir durumda ya başkalarından yardım istiyorum ya da öküzün bir an evvel ağırına dönmesini bekliyorum. :mad:

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef eşşek herif çok piyasada. Bu durumla karşılaşmamak için bende genelde duvar ararım. Çünkü engelim yüzünden inip binmem sıkıntı. Eski aracımın sağ kapı kolu kırıktı 1-2 ay öyle gezdim. Tamda o dönem; Caddede enine Park yerinin en sonuna park ettim, arada az mesafe vardı, birisi gelmiş sol iki tekeri kaldırıma çıkararak soluma park etmiş. Tabiki sıfır. Araya insan bile sığmıyor. Esnafa filan sordum bağırdım çağırdım gelen yok. Ben hipertiroid hastasıyım. Aşırı heycan, sinirlilik, çarpıntı yapar. Kendi aracıma sağ arka kapıdan girerek şöför koltuğuna geçmek zorunda kaldım. Piskopata bağladım. Aracımı çıkardıktan sonra haydar ile o araca saldırdım. Fazla değil sadece bir ayna bir farını kırdım. Sonrada çektim gittim.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Önüne gelene ehliyet verme devri geride kaldı. Artık tek kusurla sınavınız bitiveriyor.

Biraz da avmlerin otopark çizgilerinden kaynaklanan bir durum. Genişçe iki aracı nizami olarak yan yana koysanız bile benzer durumla karşılaşabiliyorsunuz. Gerçi sizinki bayağı farklı bir durummuş. Aslında arkadaşın dediği gibi zaman sorun değilse anons ettirip çağırtmak gerek.