böyle olmayacak satacam sanırım arabayı...

• Konuyu başlatan bahadircakir
  • Başlangıç tarihi
B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
bugun gün boyu arabanın kapısının koluyla uğraştık yıkamacılar ile birlikte.
gece şerefsizin biri kapının koluna japon yapıştırıcısı bocalamış. sıcak sularla asetonlarla 7.40larla bir şekilde çözdük japonu ama kol hem tam içeri girmiyor hemde yağlamamıza rağmen takılarak açılıp kapanıyor.

resmen bıktım gecende ayna kapagını çalmışlardı.
şimdi bir kaç sorum var pazar oldugundan dolayı servise soramadım.
bu kolu değiştirecez mecburen kaç paradır ?
birde yarın autoking e gideceğim tamponlar için ön arka tamponda sıkıntılar vardı. mini onarıma girmeyecek gibi bende kaskodan yaptıracağım. tek hasar güvencesi olduğundan kaskomda nisanda biteceğinden kaskodan yaptıracagım. şimdi bu kolu da kaskodan yaparlar mı?

sonrada büyük ihtimalle satacagım aracı.  :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: böyle olmayacak satacam sanırım arabayı...

Geçmiş olsun, bu durumlar semtinizdeki çoğu aracın mı başına geliyor yoksa özellikle seninkinin başına mı geliyor biliyor musun?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun.  :(

Kapı kolunu değiştirmek için kapı içi komple sökülüyor bilginiz olsun ama düzelmeyecek bir durum ise değiştirmekten başka çare yok.  :(

Kasko kapı kolunun masraflarını karşılayacaktır, o konuda problem yaşamazsınız.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçmiş olsun, bu durumlar semtinizdeki çoğu aracın mı başına geliyor yoksa özellikle seninkinin başına mı geliyor biliyor musun?

abi sağol teşekkür ederim. benim kulağıma hiç gelmedi böyle olaylar. hayır araba garajda iç kısımda yani kasıt var gibi. ama ne kimseye zararım oldu ne birşey yaptım. bilemiyorum...
sanırım birkaç gün pusuda yatıcam..

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.Okadar para sayıp sıfır araba alıyoruz..Sokaklara koyuyoruz...Bu adamlar tamamen servet düşmanı insanlar.Yakalayıp polise göstürsen 15 dk geri salıvericekler.Yaptırımcı cezalar olmadıkça zor bu işler.En güzeli otopark olması işte artık..Olmayanların da arabaları allaha emanet.... :(

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun.  :(

Kapı kolunu değiştirmek için kapı içi komple sökülüyor bilginiz olsun ama düzelmeyecek bir durum ise değiştirmekten başka çare yok.  :(

Kasko kapı kolunun masraflarını karşılayacaktır, o konuda problem yaşamazsınız.

ya biz ayırana kadar ugrastık baya hiç içime sinmedi hem ayrık duruyo hem tam çalışmıyor. değişecek inşallah..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun benimde hiç bir neden yokken diğer aracım sağ arka kapıdan tampona kadar çizmişler şerefsizler ne kazanıyorlar merak ediyorum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun bahadır :( her nedense bizim arabalara karşı ciddi bir kasıtlı zarar verme olayı var. çok mu dikkat çekiyordur nedir. benim de biri tavanda biri sağ ön çamurlukta sivri vuruk var. birisi kasten yapmış ve sivri olduğu için vakumla gelmiyor. ama bunu için arabayı satmaya değmez, dikkat çekmeyen bir araba almaya kalksam beni tatmin etmez, başka güzel bir araba alsam ona da yapacaklar.
kasko kapı kolu sorunu çözer o konuda sıkıntın olmasın.

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Ya gerçekten aracınızı bıraktığınız yere ufak bir kamera koyun, yada çeşitli net sitelerinde satılan sahte kameraları aracınızı koyduğunuz garaja takıp, korktun. En azından hangi ........ 'nın yaptığını bulun satmadan...Gıcık oldum... Allah bu tarz insanları ıslah etsin...

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

teşekkür ederim herkese...  :(