böyle olmayacak satacam sanırım arabayı...

• Konuyu başlatan bahadircakir
  • Başlangıç tarihi
T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: böyle olmayacak satacam sanırım arabayı...

bahadircakir link' Alıntı:
hatta ne yırtacak onuda çalar..
hem cadırı calıp hemde arabayı cızerlerse o dahada koyar be  :) neyse kardesım olacak her zaman oluyor.ama nobette vukaat oldugu zaman bı tel uzagındayım atlar gelırım kardesım bu konuda hassasum  çekiççç walll

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

tonyhawk link' Alıntı:
hem cadırı calıp hemde arabayı cızerlerse o dahada koyar be  :) neyse kardesım olacak her zaman oluyor.ama nobette vukaat oldugu zaman bı tel uzagındayım atlar gelırım kardesım bu konuda hassasum  çekiççç walll

eyvallah ben işimi bitireyim sana yollarım iti... takım sağlam bizim hele bi yakalayım sonra sana ordan polise bırakırız.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

dogru sızın takımın dovmesıne bıle gerek yok yuzune tukurse herkes bır kere zaten bogulur gıder serefsız

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten iğrenç ve insanlık dışı bi durum. böyle yapınca ellerine ne geçiyor çok merak ediyorum açıkcası. ama halil beyinde dediği gibi

hllb link' Alıntı:
bunu için arabayı satmaya değmez, dikkat çekmeyen bir araba almaya kalksam beni tatmin etmez, başka güzel bir araba alsam ona da yapacaklar.

çok doğru bir söz söylemiş halil bey. sn. Holiganguc' ün dediği gibi bi yol izlerdim ben açıkcası.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
bahadır kardeş satıpta yapanların ekmeğine bal sürme..sen bülente bakma lpg ye karşı zaafı var :) :)
Ben LPG sevmiiim biliyosun
LPG ci kayıp larda
bahadır astradan sonra uno ya bınebılecekmısın sence..

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
Ben LPG sevmiiim biliyosun
LPG ci kayıp larda
bahadır astradan sonra uno ya bınebılecekmısın sence..

orasıda var..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi sağol teşekkür ederim. benim kulağıma hiç gelmedi böyle olaylar. hayır araba garajda iç kısımda yani kasıt var gibi. ama ne kimseye zararım oldu ne birşey yaptım. bilemiyorum...
sanırım birkaç gün pusuda yatıcam..

Ne diyeyim, aracın sıklıkla durduğu yere kamera vb takılmaz mı acaba?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bahadır geçmiş olsun, valla ben denk gelmemenin daha hayırlı olduğuna inananlardanım. Malum elimizin ayarı yok, birde bizim hukuk sistemi bize çalışır anca, herifi adamdan sayar, bizim geleceğimizi yakarlar. (Ha ama biraz param olsa tutarım 3-5 ayı, yatırırım orda soteye 1 ay boyunca her gece, yakalarlarsa muck muck. Ben yapmadım hakim bey, haberim yok, arkadaşlar arabamın hayranıdır, o gece yanında yatmak istemişler, ee denk gelmişler arkadaşa, bende çok üzgünüm. Ne olmuş? Ne, Fatih ֜rek mi olmuş arkadaş? Hay Allah..)   (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklından bile gecırme bence ..
şakası bi yana bencede kamera olayına falan gir belliki seni cekemeyen bırı kıllıgına yapıyor yada garaja falan bırak arabayı
ben garaja bırakıyorum valla gecen aksam 12 de balkondan bakıyordum sarhoşlar arabaların aynalarına kapılarına tekme ata ata gıdıyorlardı ortalık serefsiz dolu..

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

teşekkür ederim herkese...

valla önce biraz nöbet tutayım da.. baktım olmuyor başka yollara bakacağım. hemen karşımda benzinlik var onunda park alanı mevcut oraya bırakmayı düşünüyorum artık adamlarla konuşup en azından hem kameralı hem 24 saat çalışan bir yer.