boya koruma

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya koruma(resimler eklendi)

boya koruma yaptırıcam meguars'ın ürünlerini kullanan bir yıkamacı buldum..100 tl ye yaparım diyor iç dış yıkamada benden hediye diyor..iç dış normalde 15 e yıkıyor buharlı olarak..85 tl ye geliyor nasıl fiyat??

Son düzenleme:

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutularına kadar gösterdi ama kil felan gösterdi hepsi meguars kutuları içindeydi..bayiliğini aldım ben bu markanın diyo..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
kutularına kadar gösterdi ama kil felan gösterdi hepsi meguars kutuları içindeydi..bayiliğini aldım ben bu markanın diyo..

Allah allah...Çağatay nerde burası ya hocam bende düşünüyorum ama adam gibi bir yer bulamadım...ayrıntıları bekliyorum senden

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde boyacıya gittim bıraktım bugun arabayı pasta cila yapıcak + tamponu ufak kısmı boyancak..ama boya koruma için meguars'ın ürünleri kullanan yerde yaptırıcam..100 lira diyor ve iç dış yıkama dahil 1 saat 15 dk da teslim diyor..

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyacı boya korumada wurth marka kullanıyorum dedi bende boyacıda yaptırmaktan vazgeçtim.wurth hakkında hiç bir bilgim yok..

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cila yapılıyorsa diğer adam sadece megiuars ın korumasını sürecek oda o fiyata normal dilmi.polisajla sürüp vericek 1saatte hallolur tabiki.araştırsanız belki kendinizde yapabilirsiniz ürünü alıp.

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmiyorum artık polisaj mı sürücek ne yapıcak

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cila işleminden sonra fırça sürmek istemiyorum.ne ile yıkama işlemi yapabilirim?bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
normalde boyacıya gittim bıraktım bugun arabayı pasta cila yapıcak + tamponu ufak kısmı boyancak..ama boya koruma için meguars'ın ürünleri kullanan yerde yaptırıcam..100 lira diyor ve iç dış yıkama dahil 1 saat 15 dk da teslim diyor..

bu meguars ürünlerini kullanan yer neresi çok merak ettim