bosa alinca stop etme ve cekis dusuklugu

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
kısa ve öz olmuş :)işin para kısmını da geçtim artık ama herkes başka bir problemden bahsediyor.Şundan olabilir bundan olabilir şeklinde ilerliyorlar.Sonuçtada bir çözüm bulamıyorum.Sorunun tam olarak neden olduğunu anlayabileceğimiz bir yöntem var mı acaba

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:36 ----------

Tabiki paylaşırım.en kısa zamanda çözüm buluruz inşallah...
twinport motorun sibopları çok ince
eğerki lpg de varsa biliyorsunuz lpg kuru yakıt ve yanma odasın da çok ısı oluşuyor buda sibopların çok erken aşınmasını ve yanmasına neden oluyor daha ne anlatayım
boşuna masraf etme kapağı açtır ok

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:45 ----------

bu arada aynı sorun dan çarşamba günü kapak açtık siboplar değişti sorun çözüldü biz bunu hep yapıyoruz ;)

yalcin36

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
aracımdaki stop etme sorunu hala devam ediyor dün bilgisayara bağladık Map sensörü arızası verdi Map sensörü değişirse sorun düzelirmi?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:36 ----------

yok mu beni duyan????

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
aracımdaki stop etme sorunu hala devam ediyor dün bilgisayara bağladık Map sensörü arızası verdi Map sensörü değişirse sorun düzelirmi?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:36 ----------

yok mu beni duyan????
msjını aldım,
motor soğuk iken motor kompresyonunu ölçtür sonuç en az 130 olması gerekiyor sonucu buraya yaz

alperpasa40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
msjını aldım,
motor soğuk iken motor kompresyonunu ölçtür sonuç en az araç olması gerfreor sonucu buraya yaz

Merhabalar geçenlerde motor kompresyonu olcturdum yalniz araç tam soğuk değildi 145 civari cikti.arac gaz ve frenine basarak araç Ariza koduna baktim 011005 arizasi veriyor.sanirim hava akismetre arizasi .

Son düzenleme:

alperpasa40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok mu beni duyan????

Hocam degistirdinmi map sensorunu sorunu cozebildiniz mi