Astra h 1.6, lpg, sabahları stop etme ve çekiş düşüklüğü

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subap üst kapak contası subap lastikleri yağ ve yağ filitresi bunların dışında devirdaim patlamış o değişecek. Triger 20000 km önce değiştiği için değişmeyecek. 2500 maliyeti

ReaLeN28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subap üst kapak contası subap lastikleri yağ ve yağ filitresi bunların dışında devirdaim patlamış o değişecek. Triger 20000 km önce değiştiği için değişmeyecek. 2500 maliyeti

Aracı teslim aldığınızda, sorunların ortadan kalkıp kalkmadığı ve performans yönünden buradan bilgi verirsen bizim için de iyi olur dostum.

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın akşam ve ertesi gün sabah aracı test edip durumu size yaxarım inş. Aracı yarın teslim alacağım

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldım subaplar perişan bir haldeydi. Suan araba 2005 yılını aratmıyo :) çok şükür şimdilik iyi ancak bu sabah henüz çalıştırmadım. 200 km yol yaptım ve gayet memnun kaldım. Hiç stop etmedi.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Etmez merak etme.eskiden ben de supap diyenlere önyargılı bakıyordum ama maalesef twinportların supap alaşımı ve et kalınlığı çok ince.z16xe motorlarınkiyle yan yana koyup bakmıştım

Sony XZ cihazımdan gönderildi

ReaLeN28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldım subaplar perişan bir haldeydi. Suan araba 2005 yılını aratmıyo :) çok şükür şimdilik iyi ancak bu sabah henüz çalıştırmadım. 200 km yol yaptım ve gayet memnun kaldım. Hiç stop etmedi.

çekişte falan hissedilir bir artış oldu mu? rampalardaki yığılmalar vs ?

alpkaan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi arac ilk günki gibi atik hiç bir rampada yığılmadı cokta iyi tırmandı. en son 180 gördüm ibrede ancak hava cok yağışlı olduğundan daha fazlasına basmaya cesaret edemedim. Biraz öncede aracı calıştırdım rampaya vurdum zorladım ve hiç bir problem yok cık sükür. Ben kurtuldum darısı bütün sorun yasayanlara

ReaLeN28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi arac ilk günki gibi atik hiç bir rampada yığılmadı cokta iyi tırmandı. en son 180 gördüm ibrede ancak hava cok yağışlı olduğundan daha fazlasına basmaya cesaret edemedim. Biraz öncede aracı calıştırdım rampaya vurdum zorladım ve hiç bir problem yok cık sükür. Ben kurtuldum darısı bütün sorun yasayanlara

Hadi hayırlı olsun o zaman.
Bir de hangi marka parçalar kullanıldı aracında.
Conta seti ve subap olarak, ayrıca işçilik ne kadar verdin?