Bor Power mı ? Motor Silk mi ?

Ne dersiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    28

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanıp deneyen arkadaşların fikrini almak istedim. Bende düşünüyorum ama kararsız kaldım...

alexnumber10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen hafta yaptırdığım bakımdan sonra motor silk kullandım.Orta devirlerdeki sesde azalma ve gaza biraz daha net tepkiler alma gibi faydalarını gördüm şimdilik.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm, yani o kadar özellik yazmışlarki. Hatta bor power'ın videolarını izledim. Dyno ile test ediyorlar araçları eklemeden önce ve ekledikten sonra. Neredeyse %10 luk beygir gücü artışı oluyor. Birde yağ ile ilgisi olmayıp metale yapışarak bir tabaka oluşturması kısmı mantıklı geldi bana. Karar verip yarın ona göre sipariş vercem bakalım. Yorumları bekliyorum

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oy verenler yorumda yazsa keşke.

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları internette biraz araştırdım %10 beygir gücü %20 tasarruf sagladıgı dogrumudur kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirmi

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana biraz tuzak gibi geldi
haberlerde bor powerın tanıtımı izledim adam arbayla normal gaza basıp kaldkıyo bor power ekliyorlar

adam gaaza yüklenip birden debriyajı bırakıyo sonrada diyolar araba bile yeridne duramıyo falan :)

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de zamanında araştırdım baktım internetten ! çok iddialı şeyler yazmışlar gerçekten ama net bilgim olmadığından almadım ama kararsızım hala !

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
motor sılk gercekten guzel ancak bor katkısını kullanan arkadaslar varsa yazssınlar

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bor Power ürününün Motor Silk in kopyası olduğunu ve MotorSilk kadar etkili olmadığını söyledi ustam. Motor Silk, BorPower ın iki katı fiyatla satılıyor. Bir sonraki yağ değişiminde MotorSilk kullanmayı kafama koydum. Kullanmadığım için ankete katılmadım ama benim tercihim (okuduğum ve duyduğum kadarıyla) MotorSilk:good:

alexnumber10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor sılk gercekten guzel ancak bor katkısını kullanan arkadaslar varsa yazssınlar

Motor Silk de bir bor katkısıdır. Bana Motor Silk daha inandırıcı geldiği için tercih ettim. %10, %20 gibi şeyler fasarya, bunlara inanmayın sakın. 10 bg güç çok büyük bir güçtür. Bilirsiniz modifiyeciler 10 bg için milyarlar harcıyorlar.