Body Kit

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 hafta olmasın, 5 gün olsun yine sürer baya.Orijinal tamponun üzerinde çalışılacağından aracının orada kalması lazım.Dersen ki çıkma tampon alıp onu bırakırım, o zaman başka...1.000 YTL'yi bulur herhalde özel tasarım bir bodykit...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada karlıkçı halil var otosport.com.tr adresinde 0312 278 62 62 teli.Fiyatları uygun ve isteğe göre tasarım yapabiliyo_O da bi alternatif olarak kalsın aklınızda

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizden bir fikir almak istiyorum acaba ne dersiniz arabanın çekişi için accık modifikasyon yapmak istiyorum amaaa yakıt konusundaki cimriliğini çokta bozmak istemiyorum açıkçası :) bir açık hava filtresi taktırdım aracın seriliğinde bir miktar değişme oldu ne gibi bir tavsiyeniz olur bana yoksa hiç bişeyi elleme böle iyimidir dersiniz

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz pazarlık yaparız bu hayali işçiliğine fiş de almazsak :D uygun bişi olur herhalde en hayalisinden nakit bir şekilde veririm :)
anlaşırız ;)
1-2 projem var hazır ;) benim aracın pancura müdahale ederek ilk fiber denememi yapıcam, beceriyorum ben bu işi dersem, senin corsaya geçeriz ;)

Son düzenleme:

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşırız ;)
1-2 projem var hazır ;) benim aracın pancura müdahale ederek ilk fiber denememi yapıcam, beceriyorum ben bu işi dersem, senin corsaya geçeriz ;)

yaww benimki 1.2 benzinli malesef ama nerdeyse dizel kadar tutumlu diyebilirim :) kısaca çakma dizel.projelerini dört gözle bekliyorum inş.ortaya çok güzel bişiler çıkarırsında sayende bende yararlanırım :)

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) soğuk dediğin bir ikigün oldu bu sene kış yapmadı ki havalar accık tembellik var galiba olayda ne dersin ;) bende havalar iyileşsin boya koruma yaptırmayı düşünüyom :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte tam kar öncesi planladım :D
bi de trakya soğuğu bu, istanbul hamam gibi buraya göre ;)