BMW'm Ve Melekleri !!

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede sarı olmalıymış. Araç çok güzelde o BMW bu aynaları takarken hiç düşünmemiş galiba bu kasalarda aynalar emanet gibi duruyor :) ama öteki türlü çok güzel araç.kazasız belasız sürüşler.

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topunuz feyk opelcisiniz ha ... ;) d:

Orjinalinde yoksa yok bmw mercedes gibi arabalarda orjinallikle oynamayacaksın satarken orjinallik para ediyor..

Oynanmış 3 20 ye bakacagıma restore edilmiş fabrika çıkışı yapılmış 2002 ye bakarım..jantını dahi deişmemek lazım

+1907

ismail-112

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakışları yeter cok guzel olmus iyi gunlerde kullan

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beğendim zaten bu işi icat eden bmw olduğu için beğendim yoksa başka araçalarda çok apaçi işi duruyor bana göre nasıl audiye led yakışıyorsa bmw yede angel yakışıyor neticede orjinalinde olan bir şey..

beyazda güzel olmuş sadece beyaz olduğu için sonradan takma olduğu belli sarı olsaydı orjinalde desen millet farkını anlıyamazdı.. neticede son kasalarda beyaz olsada siz kendi aracınızın yıllarına denklerine bakmanız gerekirki o nesillerdeki angellar sarıdır ama olsun beyazda çok yakışmış..

birde şunu diyim bu angellarda kalite farkı çok önemli kalitesizleri çok sık yanar zırt pırt o farları açtırmak zorunda kalırsınız inşallah yapanlar kaliteli takmışdır..

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli de opelle bmw geçmek :)))

Bende çok BMW geçiyorum ama geçerken " Hocam Saygılar " diyorum :D elbette içindekine değil :D BMW nin kendisine, arkamda sellketör yapan bi BMW görünce de selektörü gereksiz bile olsa hiç kızmadan hemen yol veriyorum :D kullananın kıro ama sana saygım var BMW demeyi eksik etmiyorum :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin.Çok şık olmuş. Güle güle kullanın..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

35emrah35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyoy maşallah çok yakışıklı olmuş araç zaten perfect:D