Bmv gece görüşü teknolojisi

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ulusal bir kanalda yayınlanan otomobil programında, bu sisteme sahip bir bmw nin test sürüşünü izledim.görüntüler gerçekten güzel.Sürücü yogun trafikte sistemi deniyor çok güzel.Arkadasların dedigi gibi, ekranın yeri daha uygun olsa, neredeyse yola bakmadan araç kullanabileceksiniz

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Ekranın yeri ters olmus siz birde mersodaki yerini görün night visionu acınca dijital göstergeler kayboluyor ekran beliriyor,kapatınca normal devir hız göstergeleri geliyor süper..

bende onu dicektim. gece yola mı bakcaz ekrana mı?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gereksiz bence yol bilgisayarı bile cook göz kaymasına sebep olurken bu olunca ufff cook kıro kaza yapar bu arabayla cook

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
bende onu dicektim. gece yola mı bakcaz ekrana mı?
Arkadaşlar MErcedes bu işi dünyada askeri alanın dışında ilk uygulayan firma. Dijital göstergelerin yerinde görünen gece ekranı DaimlerChrysler AG tarafından patentli. Dolayısıyla diğer firmalar sürücü paneline hiç bir şekilde koyamıyorlar bu ekranı. BMW de Mercedes ten telif hakkını alamadığı için gece ekranını sağ tarafa koydu. Yoksa BMW nin mühendisleri bizim 2 dakikada farkettiğimiz eksikliği farkedemeyecek kadar dar kafalı değil. :pon:

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu görüntüyü ön camın alt kısmına hafif bi yoğunlukta yansıtıyorlar o zaman görüüş daha iyi oluyor ve gözünü yoldan ayırmamış oluyorsun mercedes kanalında izledim. Adamlar yapmış

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhanım ellerine sağlık

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
o diiLde arabanın aLman pLaka fena duruo yaaa :)burda yaptırıcazda poLisLerde kafa tutuo taktırtmam die offf offf herseye neden yasak war :(