Blow Off

EGEHAYDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadett arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Ne işle meşgul olduğumu sormuşsun.Ben makine tamiri ve otomasyonu yapıyorum.Ayrıca özel tasarım projeleri ve makineleri yapıyorum.Ege bölgesini dolaşıyorum.Benim 6 - 7 forma üyeliğim var ve aynı nick i kullanıyorum.Belki o formlardan birinde görmüşsündür.Hepinize iyi akşamlar ve hayırlı işler dilerim.

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben anlayamadım. bende de 2006 astra 1.3 CDTİ var bende almayı düşünüyordum. aracımızda varsa ayağımı gazdan çektiğimde vites değiştirince gerçekten araç geç açılıyor.
bunun sebebi nedir o zaman? taktıralım mı taktırmayalım mı? bilen yada taktıran birileri varsa bize yardımcı olabilirler mi?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emin28' Alıntı:
şimdi ben anlayamadım. bende de 2006 astra 1.3 CDTİ var bende almayı düşünüyordum. aracımızda varsa ayağımı gazdan çektiğimde vites değiştirince gerçekten araç geç açılıyor.
bunun sebebi nedir o zaman? taktıralım mı taktırmayalım mı? bilen yada taktıran birileri varsa bize yardımcı olabilirler mi?
bu gecikmeyi önlüyor işte we turbonun ömrünü uzatıyor bence al hem fantazi yaparsın:) çuuuuf çuuuf diye:kop: :kop:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bu gecikmeyi önlüyor işte we turbonun ömrünü uzatıyor bence al hem fantazi yaparsın:) çuuuuf çuuuf diye:kop: :kop:
Ondan çıksa çıksa çuuuf çuuuf yerrine pıııs ,pıııs diye ses çıkar.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla çufff çuff diye ses çıkar ama turboyu büyütmek lazım bence turboyu korumak adına takıla bilir turbo timer da gerekli bişey tabi
ayrıca pısss pıss diye ses çıkmıyo opel comboya uygulanmış hiçde küçümsenecek bi ses değil yani açık hava filitresiyle denemeklazım bence denemeye değer

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerimizin anlattığı gibi iyi birşey ama
işini bilen birisine yaptırıp iyi sonuç alabilmek önemli
sonra daha büyük masrafllar açmasın başınıza
çünkü dizellere alışılmış bişi değil türkiyede yavaş yavaş uygulamaya geçildi