Blaupunkt CC20'ye AUX girişi

MerivaMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,

Opel Meriva aracımda fotoğraftaki CC20 var fakat bu devirde malum kaset kalmadı artık. CD çalarda bulamıyorum (CD30)

O sebepten sorum üstadlara : Benim CC20 ye AUX girişi yapılabilirmi?

Ya da kaset adaptörü ya da FM transmitter kullanmadan kulaklık çıkışı ile mp3 player nasıl bağlar ve çalarım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Foto temsilidir...

BLAUPUNKT-CC20-OPEL-CORSA-TEYIBI-ISINE-YARAYANA__18831317_0.jpg

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir marka cd çalar alıp taksanız ? Bizde de meriva var cdr2005 cd çalar mevcut değiştirip pioner 6050 takmayı düşünüyorum.İlla orjnal kalsın istiyorsanız aux çıkışı yapılabilir

MerivaMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevabınız için çok teşekkürler. Orjinali bozulsun istemiyorum AUX girişini heryerde yaptırabilirmiyim? Teybim buna müsait midir?

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç uğraşma cd30MP3 sahibinden com da birsürü var.Opel mp3 diye arattır karşına çıkacaktır. CC20 den CD30MP3 geçmek kolay bir yazılım yüklemesiyle işin hallolur. Orjinallikte bozulmaz

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de cc20 var daha önce konu açmıştım ama tatmin edici cevap gelmedi.diğer modellere yapıldığına göre buna da yapılır orası kesin ama nasıl????devreleri aynı mıdır acaba????cd30 mp3 e yapılan işlemle aynıysa onun hakkında açılan konu kullanılabilir....

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de cc20 var daha önce konu açmıştım ama tatmin edici cevap gelmedi.diğer modellere yapıldığına göre buna da yapılır orası kesin ama nasıl????devreleri aynı mıdır acaba????cd30 mp3 e yapılan işlemle aynıysa onun hakkında açılan konu kullanılabilir....

Arkadaslar teybin üstündeki devreye ait bir resim koyun söyliyelim. Ama ezbere zor olur. Hiç olmadı mono olan external - in yaparız. Tatminkar dır. İşlemde çok basit.

Bu arada eğer cd30 mp3 düşünürseniz astra ve zafira dan çıkan olmasın. Vectra dan çıkan bulucaksın. Forumda satan var.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41132

Son düzenleme:

MerivaMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükrü Bey,

Bilgilendirme için teşekkürler ben tüm modellerde CD30 olur sanıyordum. Meriva için sadece Vectra dan çıkan bulacağız anladığım kadarıyla. Bunun özel bir sebebi varmıdır?

Teşekkürler

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükrü Bey,

Bilgilendirme için teşekkürler ben tüm modellerde CD30 olur sanıyordum. Meriva için sadece Vectra dan çıkan bulacağız anladığım kadarıyla. Bunun özel bir sebebi varmıdır?

Teşekkürler

Evet Meriva, Vectra araçlarının teyplerinin ön yüzü düzdür. Astra ve Zafira daise bir v seklinde çıkıntı vardır, Takarsan sırıtır. Tek sebep bu.:D

Orneğin temsili dotodaki teyp senin arabaya olmaz.