bir tuhaf oldum

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
at,avrat,silah...

benimde arabam başkadır,malın değerli olması bir yana aklımda acaba kalır hep...biri o koltuğa neticesini koyunca ben 1 ay kendime gelemem...istemem açıkcası..ister 100 binlik olsun ister onbinliralık,acaba çukuramı düşürcek,vitesimi cartlatacak,koltuğunumu yakacak...gibi...o koltuğa oturacak biri varsa oda babamdır,senelerin tırcısı...

bağzı durumlarda verip kötü olacağına vermeyip kötü olmak daha mantıklı gelir bana...
ben götüreyim,taksi paranı vereyim..veya sağlam bir bahane.....

yani;seni çook iyi anlıyorum..
Caner aynı ben akıldansın :) at avrat silah...at oldu şimdiki zamanın arabası...kimseye vermem...bundan 29 sene önce istedi verdim inan on dakika sonra zil çaldı,kaza...bırak haklı iken mahkemeye gelmedi suçlu olduk...sigorta çıkış verdi o zamanlar yabancı olarak kaza ile sigortadan atılan kolay sigorta bulamazdı almanya da...hanım hamile doğum yakı kış...neyse o zamandan beri vermem ama alırım..herkez güvenir verir ben vermem...ha neden güvenir? dürüstlüğüm kaza olsa anında masraflarını zarar ziyan artı fazlasını veririm...ama gerçekende verirler ben aslaaaa...aldığım arabayı da kendiminkinden temiz kullanırım

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bugüne kadar ne istedim nede verdim kendim götürürüm. verebileceğim tek kişi abim oda istemez.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim oralarda "Emanetin gusgunu kırık olur" derler, almamaya çalışırım, vermemeye daha çok uğraşırım :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caner aynı ben akıldansın :) at avrat silah...at oldu şimdiki zamanın arabası...kimseye vermem...bundan 29 sene önce istedi verdim inan on dakika sonra zil çaldı,kaza...bırak haklı iken mahkemeye gelmedi suçlu olduk...sigorta çıkış verdi o zamanlar yabancı olarak kaza ile sigortadan atılan kolay sigorta bulamazdı almanya da...hanım hamile doğum yakı kış...neyse o zamandan beri vermem ama alırım..herkez güvenir verir ben vermem...ha neden güvenir? dürüstlüğüm kaza olsa anında masraflarını zarar ziyan artı fazlasını veririm...ama gerçekende verirler ben aslaaaa...aldığım arabayı da kendiminkinden temiz kullanırım
arkadaş çevremde bilir abi beni,kimse istemez arabayı,onların arabaylada biryere gideceğimizde al bizimkinide sen kullan biz oturalım derler :)

şirket arabasını haftada bir gün diğer adam kullanacak düzenimi bozacak diye izne çıkmayacaktım nerdeyse...:)

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ha çekiç, ha tornavida ya da kazma kürek. sonuçta bir alet bu. biraz pahalı alet. düşmez kalkmaz bir allah. şöyle bi sıralama yap bakalaım dağın başında kalsan kim gelir seni almaya, kim sırtında taşır seni hastaneye bu sorular çoğaltılabilir. yarın da sen alırsın eniştenden. enişten görmesin, aldığına pişman olur.

ben yakın bir arkadaşımı kaybettim ve acil olarak arabaya ihtiyacım oldu ve eniştemden xamanında 86 model şahinini istemiştim vermemişti

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
at,avrat,silah...

benimde arabam başkadır,malın değerli olması bir yana aklımda acaba kalır hep...biri o koltuğa neticesini koyunca ben 1 ay kendime gelemem...istemem açıkcası..ister 100 binlik olsun ister onbinliralık,acaba çukuramı düşürcek,vitesimi cartlatacak,koltuğunumu yakacak...gibi...o koltuğa oturacak biri varsa oda babamdır,senelerin tırcısı...

bağzı durumlarda verip kötü olacağına vermeyip kötü olmak daha mantıklı gelir bana...
ben götüreyim,taksi paranı vereyim..veya sağlam bir bahane.....

yani;seni çook iyi anlıyorum..
mesaj alınmıştır.... bundan sonra canerden birdaha arabasını istemicem :):sopa:

bu arada şaka bir yana bend earabamı hayatımda 3 insana güvenerek verdim. biri babam. kuzenim evren ve caner. yani allah korusun bu 3 insan kaza yapsalarda perte çıkarsalarda canları sağolsun. ama başkalarına karşı bende tutumluyum. annem bile bazan işi olunca alıyor. oda ayda yılda bir. ozaman bile akşamı zor ediyorum. eve gitsemde arabama baksam diye. allahtan kendi arabasına kavuştuda artık istemicek allahın izniyle :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Q
mesaj alınmıştır.... bundan sonra canerden birdaha arabasını istemicem :):sopa:

bu arada şaka bir yana bend earabamı hayatımda 3 insana güvenerek verdim. biri babam. kuzenim evren ve caner. yani allah korusun bu 3 insan kaza yapsalarda perte çıkarsalarda canları sağolsun. ama başkalarına karşı bende tutumluyum. annem bile bazan işi olunca alıyor. oda ayda yılda bir. ozaman bile akşamı zor ediyorum. eve gitsemde arabama baksam diye. allahtan kendi arabasına kavuştuda artık istemicek allahın izniyle :D

Arapa senin köpeğin olsun be..nasıl kullandığını bildiğim için asla dertetmem.seni saymayı unuttum..ama gönül rahatlığıyla kullanabilirsin nezaman istersen

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evi değiştirecem ya camdan baktığımda arabamı göremiyorum:D:D bi yer var ordan tamamı görünüyo ama hiç boş olmuyo bi kapim orayı arabayı hiç yerinden oynatmayacam:D:D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
biliyorum kardeşim o işin esprisiydi zaten :D