bir tuhaf oldum

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar slm dün eniştemin arabası arızalanmış ve servise götürmüş servis ise arızanın 2 gün kadar sürecegini söyleyim arabanın kalmasını istemiş ve malum enişte geldi ve 2 gün işe benin arabamla gedecegini söyledi bende zorda olsa verdim sabah kalktıgımda kapının önende arabamı göremeyince bit tuhaf oldum anladımki cok alışmışım arabama :(

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha çekiç, ha tornavida ya da kazma kürek. sonuçta bir alet bu. biraz pahalı alet. düşmez kalkmaz bir allah. şöyle bi sıralama yap bakalaım dağın başında kalsan kim gelir seni almaya, kim sırtında taşır seni hastaneye bu sorular çoğaltılabilir. yarın da sen alırsın eniştenden. enişten görmesin, aldığına pişman olur.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Off off, bende sattığımın ilk günü kapıdan çıkınca direk arabanın durduğu yere baktım ama yoktu :(
Bu akşam alan kişi geldi ziyarete, direksiyonda artık benden başkası vardı :cry:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha çekiç, ha tornavida ya da kazma kürek. sonuçta bir alet bu. biraz pahalı alet. düşmez kalkmaz bir allah. şöyle bi sıralama yap bakalaım dağın başında kalsan kim gelir seni almaya, kim sırtında taşır seni hastaneye bu sorular çoğaltılabilir. yarın da sen alırsın eniştenden. enişten görmesin, aldığına pişman olur.

Bağlanıyor be insan... Bu sadece araç için değil, çocukluğumuzun geçtiği mahalle, ilk evin, köyün gibi, annenin yaptığı yemekler gibi...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
at,avrat,silah...

benimde arabam başkadır,malın değerli olması bir yana aklımda acaba kalır hep...biri o koltuğa neticesini koyunca ben 1 ay kendime gelemem...istemem açıkcası..ister 100 binlik olsun ister onbinliralık,acaba çukuramı düşürcek,vitesimi cartlatacak,koltuğunumu yakacak...gibi...o koltuğa oturacak biri varsa oda babamdır,senelerin tırcısı...

bağzı durumlarda verip kötü olacağına vermeyip kötü olmak daha mantıklı gelir bana...
ben götüreyim,taksi paranı vereyim..veya sağlam bir bahane.....

yani;seni çook iyi anlıyorum..

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maddi bir olay olarak bakmayın.Ben benim düldülle konuşurum her direksiyona geçtiğimde.Pencereden baktığında orada olduğunu bilmek huzur verici...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Off off, bende sattığımın ilk günü kapıdan çıkınca direk arabanın durduğu yere baktım ama yoktu :(
Bu akşam alan kişi geldi ziyarete, direksiyonda artık benden başkası vardı :cry:
ben satsam adamın telefonlarını açmam bi daha :( dayanamam görmeye...

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amma ettiniz ha. benim kadar bağlanamzdınız hiçbir araca-otomobile. 92 model kartal L ilk sahibiydim. tam 21 yıl. çok samimi dost olmuştuk. ailemizin bir bireyi gibiydi, eşim: evimizin kızı derdi ona.hiç yolda bırakmadı, gak diyince suyunu muk diyince yağını çorbasını verdim. şu anki aracımı alırken onu da izmirde galeriye bıraktım. (Emsallerinin çok üzerinde bir araçtı) Bıraktım da; sorun nasıl bıraktım.((( cerrahpaşaya koydum kalbumun yarisini. zaman her derdin ilacı. unutursunuz.

özet geçiyorum: altı üstü metal parçası, bağlanmayın, yarın eskir kocar satarken psişik travmalara girersiniz benim gibi. Bir hafta uyku uyuyamadım, ciddiyim.:rulet2:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
... altı üstü metal parçası, bağlanmayın, yarın eskir kocar satarken psişik travmalara girersiniz benim gibi. Bir hafta uyku uyuyamadım, ciddiyim.:rulet2:

O çok daha ulvi bir amaç uğruna gitti, rahat rahat uyurum. Babamın Ford 1210 vardı, ben doğduğumda alınmış, 26 yıl ekmeğini yedik. Her vidasını sıkmışlığımız vardır. Sonra hurdaya ayrıldı, parça parça satıldı.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cemal hocam sende bağlanmayın metal parçası demişsin hemen ardına kartal L aşkın depreşmiş nasıl olacak :D