Bir Pazar Temizliği Daha Bitti :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayatında kaç defa yıkamacılık yaptın acaba merak ediyorum

Birincisi işini hakkı ile yapan herkese saygım sonsuz bu kişi ister yıkamacı olsun ister çöpçü olsun hiç farketmez

Ancak güzide ülkemizin neredeyse tüm oto yıkamacıları baştan sağma temizlik yapıyor esasen öyle yapmak zorunda kalıyor çünkü sırada bekleyen daha çok araç var peki o bir dünya arabasının temizliği için para veren kişinin çoluğu çocuğu yok mu ? Herşeye çoluk çocuk açısından bakarsan bu konu çok uzar söyleyim

+ Evimizin yan tarafında oto yıkama var ve çoluk çocuk sahibi yaşını başını almış herşeye kesin gözüyle bakmamak lazım Uğur yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
tamam beyler mevzu yıkamacı değil benim prenses :)

Müdür dediğin gibi yıkadım ya yarın banko yağmur yağar. Ayrıca benim arabam asla pis olamaz :D olmamalı :d kıyamıyorum :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayatında kaç defa yıkamacılık yaptın acaba merak ediyorum

Birincisi işini hakkı ile yapan herkese saygım sonsuz bu kişi ister yıkamacı olsun ister çöpçü olsun hiç farketmez

Ancak güzide ülkemizin neredeyse tüm oto yıkamacıları baştan sağma temizlik yapıyor esasen öyle yapmak zorunda kalıyor çünkü sırada bekleyen daha çok araç var peki o bir dünya arabasının temizliği için para veren kişinin çoluğu çocuğu yok mu ? Herşeye çoluk çocuk açısından bakarsan bu konu çok uzar söyleyim
illa yıkamacı mı olmak gerekiyor ? 10 lira para veripte arabanı Meguiars Ürünleri ile yıkmasını beklemeyeceksin. safranboluda 3 tane yıkamacı dükkanı olan tanıdıklarım var ver 25 lira süngerle atas ürünleri ile iç dış adam gibi temizlesin ;) 10 lira verirsende tazyikli su olmadı fırça ile arabanı yıkatırsın ;) dünyada ki tek araba sahibi gibi davranmayalım gözünüzü seveyim ya...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke herkes senin ve benim gibi kendi aracını kendi yıkasa kendi uğraşsa şu yıkamacılara para kazandırmasa , inanırmısın araç alındığı günden bugüne daha 1 kez yıkamacıya gitmedi hep kendim yıkadım iç dış gayette güzel temizledim

Harika olmuş , eline terine sağlık

Benzinliklerdeki makinaya soktuğunu hatırlıyoruz, tüm forum sana ateş püskürmüştü bu kadar tatlı rengi olan araba, bu kadar taze araba bu makinaya sokulurmu diye :rakir:

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

illa yıkamacı mı olmak gerekiyor ? 10 lira para veripte arabanı Meguiars Ürünleri ile yıkmasını beklemeyeceksin. safranboluda 3 tane yıkamacı dükkanı olan tanıdıklarım var ver 25 lira süngerle atas ürünleri ile iç dış adam gibi temizlesin ;) 10 lira verirsende tazyikli su olmadı fırça ile arabanı yıkatırsın ;) dünyada ki tek araba sahibi gibi davranmayalım gözünüzü seveyim ya...

İşte sorunda orada zaten ben 3 liraya kendim aracın dışını köpük + tazyikli su ile içinide elektrikli süpürge ile ter temiz yapıyorum buradaki petrollerin çoğunda bu 1 tl ile çalışan tazyikli su , süpürge ve köpük makinesi mevcut

Ha vakti olmayan tembel kişiler gitsin versin aracını yıkamacıya daha ne diyim ki

Benzinliklerdeki makinaya soktuğunu hatırlıyoruz, tüm forum sana ateş püskürmüştü bu kadar tatlı rengi olan araba, bu kadar taze araba bu makinaya sokulurmu diye :rakir:

O hatayı aracı ilk aldığım zamanlarda yapmıştım evet hatırlıyorum konuyu ancak daha tövbe ettim artık üstüne para verseler sokmam aracımı o kıyma makinesine :)

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
İstanbul gibi bir yerde otopark bulunması ve arabayı rahatça temizlemek imreniyorum harbiden :sulanma:
Benim en çok özendiğim şeylerden biridir ama imkansız :(
Evin önünü falan geçtim sokakta hatta mahallede yer bulabilmek için kaç tur atıyorum bilmezsiniz ... :mad:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul gibi bir yerde otopark bulunması ve arabayı rahatça temizlemek imreniyorum harbiden :sulanma:
Benim en çok özendiğim şeylerden biridir ama imkansız :(
Evin önünü falan geçtim sokakta hatta mahallede yer bulabilmek için kaç tur atıyorum bilmezsiniz ... :mad:

İstanbul'da yaşayan biri için çok güç zaten arabayı kendin yıkamak.
Bedava su + geniş alan + yasak olmayan bi yer bulmak için 30 kilometre falan bile katedilebilir.
Ki bu da zaten yıkamacıya vereceğin parayla eşdeğer :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç anadolu mis gibi araba yıkama imkanları bakımından, doğal kaynaklardan tonla var, bagaja damacana atıp içme suyu dolduran aynı zamanda da arabasını yıkama işini aradan çıkaran ben de dahil bir çok insan var. Ayrıca pencereden evin içindeki hortumu sallayıp kapı önünde araba yıkama gibi bir imkan da var, fesat birileri şikayet etmedikçe kimse müdahale de etmiyor üstelik.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün bizim kasabanın çeşmesine gittim, kovamı şampuanımı fırçamı hazırladım.
Lakin Şeytan ayrıntıda gizli :D

lhuu.jpg