Bir Pazar Temizliği Daha Bitti :)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Merhaba Arkadaşlar,

Bebeğimle her pazar bir temizlik günü yaparız biz :) Sabah saat 11 den beri uğraşıyorum daha yeni bitti. Nasıl olmuş yavru :) Yorumlarınızı bekliyorum :)

xBvMNQ.jpg

Knj7a5.jpg

x9g47r.jpg

e77kJa.jpg

Kr6Qk1.jpg

ead5rd.jpg

KDBM0y.jpg

eQvAdA.jpg

eo0g12.jpg

Knj7Zg.jpg

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke herkes senin ve benim gibi kendi aracını kendi yıkasa kendi uğraşsa şu yıkamacılara para kazandırmasa , inanırmısın araç alındığı günden bugüne daha 1 kez yıkamacıya gitmedi hep kendim yıkadım iç dış gayette güzel temizledim

Harika olmuş , eline terine sağlık

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
eyvallah müdür :) ben kendim temizlerim. Para kazandırmak bir yana adamlar sadece üstünkörü temizlik yapıo :) Ben dişlerini bile fırçalıyorum :p

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:54 ----------

sustalı anahtar yokmu :D

sustalı anahtarı peder kaptı bana bu kaldı :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Prenses tertemiz olmuş 1 aydır yıkamadım ben arabayı artık yan aynaları kirden goremiyordun cam sille temizledim bende :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bugün yıkadım.
Kir toz yüzünden dikiz aynamdan bişey göremeyince arabayı yıkama gereği hissediyorum :D

Elinize sağlık çok güzel olmuş pırıl pırıl.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün pederin arabanın içini mecbur temizledim,habire şantiye gir çık istediğin kadar gazete ser yine batıyor,en güzelide artık içeriden dışarıyı seyredebiliyosun şimdi,bide güzel koruyucu sürdüm trimlere :)
ama elentrikli süpürge yoktu biraz debelendim....

uğur sevgili kardeşim bir küçük bozma gereği duydum seni foruma ilk üye olduğunda arabanın resmini nerede çekmiştin hatırlatırım...:D:D:Dbide yıkamacı taş mı yesin ?? ama öyle demek istediğini sanmıyorum.:)

soner kardeşim,temizlik arabanın rengine çok yakışmış,güle güle kirlet,bu demektirki yarın veya gece yağmur var :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke herkes senin ve benim gibi kendi aracını kendi yıkasa kendi uğraşsa şu yıkamacılara para kazandırmasa , inanırmısın araç alındığı günden bugüne daha 1 kez yıkamacıya gitmedi hep kendim yıkadım iç dış gayette güzel temizledim

Harika olmuş , eline terine sağlık
yıkamacılar insan değil zaten evlerine para getirmiyorlar. çolukları çocukları yok.
tamam bende fazla getirmem yıkamacıya zorda kalmayınca ama bu nasıl bir duadır el insaf...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yıkamacılar insan değil zaten evlerine para getirmiyorlar. çolukları çocukları yok.
tamam bende fazla getirmem yıkamacıya zorda kalmayınca ama bu nasıl bir duadır el insaf...

Hayatında kaç defa yıkamacılık yaptın acaba merak ediyorum

Birincisi işini hakkı ile yapan herkese saygım sonsuz bu kişi ister yıkamacı olsun ister çöpçü olsun hiç farketmez

Ancak güzide ülkemizin neredeyse tüm oto yıkamacıları baştan sağma temizlik yapıyor esasen öyle yapmak zorunda kalıyor çünkü sırada bekleyen daha çok araç var peki o bir dünya arabasının temizliği için para veren kişinin çoluğu çocuğu yok mu ? Herşeye çoluk çocuk açısından bakarsan bu konu çok uzar söyleyim