Bir küçük kırmızı corsa

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
waayy! hafız fotolar çok iyi ya çiçekli, böcekli :) . arabada harbi sağlam durmuş. ortak senin yayların markası neydi? 5 lik mi? ama önün az daha düşmesi lazım. çift çıkışlı egzozda iyi.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
waayy! hafız fotolar çok iyi ya çiçekli, böcekli :) . arabada harbi sağlam durmuş. ortak senin yayların markası neydi? 5 lik mi? ama önün az daha düşmesi lazım. çift çıkışlı egzozda iyi.
ortak fk yaylar,5lik...aynen şöyle arabayla birşey için sanayi tarafına gitsem yapıştıracam kafayı yere :)
ama daha bukadar yeter,yapacak bişeyim kalmadı :) aslında bi satılsa şimdi çok iyi olur...
çok güzel bir araba var arkadişimde onu almak istiyoruım :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı. Levent 1.7 bakıyoruz senin arabadan güzelini mi bulucaz. Konuş leventle.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merthan ağabiiiiiiiiiiiiiiiy :) nasıl beğendinmi oooolmuşmu ?
daha ötesi berisi yok elleşmem bi yeriyle :)

yav konuşamam ben livint ağabiyle o konuyu utanırım satamam ona :) yakında değilki al bin diyem :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak fk yaylar,5lik...aynen şöyle arabayla birşey için sanayi tarafına gitsem yapıştıracam kafayı yere :)
ama daha bukadar yeter,yapacak bişeyim kalmadı :) aslında bi satılsa şimdi çok iyi olur...
çok güzel bir araba var arkadişimde onu almak istiyoruım :)

zaten arabada bakımlı seni sanayiye sokmaz o zaman öyle kalır yaylar :D . satmada sıkıntı yok ortak face de corsa fanda bi dünya adam temiz 1.7 arıyor ama bulamıyorlar. sahibinden sitesindeki yürüyen macunlardan dert yanıyorlar.atarız senin aracın afilli bi kaç fotosunu, sen fiyatı söyle ne istiyon. birde telefon numberını koydukmu tamamdır bu iş :) .

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:19 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:17 ----------

arkadaşındaki araba ney bu arada? senin almak istediğin?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Valla bende hatırlıyorum bir arkadaş 17 18 civarına temiz kırmızı corsa arıyordu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten arabada bakımlı seni sanayiye sokmaz o zaman öyle kalır yaylar :D . satmada sıkıntı yok ortak face de corsa fanda bi dünya adam temiz 1.7 arıyor ama bulamıyorlar. sahibinden sitesindeki yürüyen macunlardan dert yanıyorlar.atarız senin aracın afilli bi kaç fotosunu, sen fiyatı söyle ne istiyon. birde telefon numberını koydukmu tamamdır bu iş :) .

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:19 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:17 ----------

arkadaşındaki araba ney bu arada? senin almak istediğin?

olur irfanım neden olmasın...gidersede kıymet bilecek birine gitsin istiyorum...maddi bir yana çook emeğim var bu arabada..yemedim yedirdim misali....her nekadarda olsa sattığımda yine ekside olacağım...
arkadaştaki araba a3 1.4 tfsi

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Nerelere gittin la sen. Hani beraber profeyşınıl çekim yapacaktık ?