Bir Klima Problemi ve Yaşananlar

C

cma

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Bir Klima Problemi ve Yaşananlar

ben de bu konuyu yazıcam yazıcam diyodum ama bir türlü fırsat gelmemişti . benim aracımda 2012 model dizel astra j . aynı sorun bende de var . arkadaş tüm sorunların hepsi bende de çıkıyor şansa bak :)

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzun bir aradan sonra merhaba herkese,işlerimin yoğunluğundan fırsat bulup siteyi takip edemedim eminim çok şey kaçırmışımdır.
Hakan bey, aracınızın bu şekilde çalışması doğru değil hukuksal boyutunu sonuna kadar kullanın derim.umarın sorununuz çözülür bende bu tarz sorun yok klimanın çalışmasını pek hissetmiyorum yaktığı fazla yakıt dışında.zaten aracıda kullanmıyorum öylece yatıyor.

Sevgiler Saygılar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüseyintekin link' Alıntı:
Uzun bir aradan sonra merhaba herkese,işlerimin yoğunluğundan fırsat bulup siteyi takip edemedim eminim çok şey kaçırmışımdır.
Hakan bey, aracınızın bu şekilde çalışması doğru değil hukuksal boyutunu sonuna kadar kullanın derim.umarın sorununuz çözülür bende bu tarz sorun yok klimanın çalışmasını pek hissetmiyorum yaktığı fazla yakıt dışında.zaten aracıda kullanmıyorum öylece yatıyor.

Sevgiler Saygılar.

tekrar hoşgeldiniz aramıza hüseyin bey
buradaki araç benim aracım değil, özel mesaj ile bana ulaşan bir arkadaşın mesajı
ben klimayı son kademede kullanmıştım, böyle bir problemle karşılaşmadım

oki1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz önce merak edip, klimayı son seviyede araç rolantide denedim. Bir sorun ile karşılaşmadım. Herşey normaldi..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Enteresan bende bugün kaliper için tekrar servise gittim ve klima dezenfeksiyonu yaptırdım. Hiç rölantide son seviye denememiştim hemen inip denemesini yapayım.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Denedim şimdi bende problem yok, 2011 model Dizel.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanki problem dizel araçlarda var gibi.Zaten 1.3  motor bizim araçlar için kısmen yetersiz oldugu için ekstradan klima açılması böyle bir problem meydana getirmiş olabilir mi ? tamamen fikir yürütme benim söylediklerim

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim arac 2012 bende sallanma var ama canı isterse yapıyor bugun servise gittim incelediler ama bişey yapamadılar kendi araclarında deneme yaptılar galiba onda yoktu.olsa mutlaka gosterilirdi pazartesi bakacagım artık serviste ne olacak ama bu olan olay 2012 bazı 1.3 lerde var galiba 2011 olanlarda yok galiba hakan bey de yokmus servisimin astra sı da 2011 galiba bakalım benden ne cıkacak

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla dün ben de bir sallanma yaşadım fakat neden olduğunu bilmiyordum demek ki bundanmış o sırada cam filmi yaptırdığım için camları kapatmak zorunda kalmış klimayı sona kadar açmıştım sanki deprem oluomuş gibi noluyo yaw dedim fazla umursamadım...