bir kaç body kit çalışması

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: bir kaç body kit çalışması

Salı sabah 9'da :) müsait olursunuz heralde..

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

pazartesi veya salı farketmez 12'de olur.. :) sen randevuyu aldığında haber vermen yeterli..
bu arada cesaret mesaret bir gazla kalkışıyoruz bu işe ama inşallah güzel birşeyler çıkar ortaya, sonra burun kıvırmak istemiyorum.. :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

öyle mi yapsak böyle mi yapsak :) bilemedim valla yaptırmasak mı, biraz daha bekleyebiliriz belki yaptıranlar çıkar :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Cad_astraJ_1.jpg

Cad_astraJ_2.jpg

aslında yaptırıcam ama beni biraz da düşündüren sport jant değil benimkisi tamam siyah ama cosmo jantlar var.. göstermez kendini.. ama şu sıralar inanılmaz derecede jant arayışı içerisindeyim.. bulunca mı yaptırayım yoksa şimdi mi ? o biraz düşündürüyor açıkcası..

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

kaliper boyamak o kadarda düşündürücü birşey değil bence biz arkadaşlarla kendimiz lastiği söküp boyuyoruz :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemomekan link' Alıntı:
benm jant lar sport ama işte dusunduruo cesaret edemiorm...

Sn. cemomekan bu işler biraz cesaret gerektirir
bakınız aracı pembe bile kaplatmışlar :)

ekrntsss.jpg

18275794.jpg

45707184.jpg

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bu kaliper kapaklarından yaptırmak istiyorum.Kafama takılan garanti bozulma durumu.Aracım su mavisi aşağıdaki kapaklar veya karbon renkli güzel durur diye düşünüyorum fakat diğerlerinden biraz daha pahalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-daha-kalitelisi-yok-3d-brembo-kaliper-kapak-buyuk-boy-10-5inc-48338295/detay/?

Bu işlerden pek anlamam açıkcası aldığımzda elemanlar mı takıyor yoksa bizim kendimizmi taktırmamız gerekiyor.Birde 2 çeşitde yapılıyor sanırsam 1.öntem yapıştırma 2. yöntem vidalama.Acaba hangisi daha sağlıklı veya iyi olur.