bir kaç body kit çalışması

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bir kaç body kit çalışması

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=AEE25 link=topic=1493.msg55826#msg55826 date=1321097899]
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55824#msg55824 date=1321097570]
odak ı aradım oğrendim tamamen yenisini alamıyoruz kırmızıya boya ya bliolarmış 700 dereceye dayanabilen bir boya varmış 4 fren için 100 tl fiyat dediler......

Yenisinin alınmama sebebi nedir pekhi ? uyumsuzluk ile alakalı bir durum mu yoksa sadece Odak mı alamıyor.. Ayrıca ne kadar sürede teslim ediyorlar bilgisi verildi mi ?
[/quote]

1 saat içinde biter 2 3 saat kuruma falan  sabah 10 da bırakırsan 3 gibi alırsın dediler....yenisinin alınmama sebebini uyuşmazlık olarak solediler...
[/quote]

Ne uyuşmazlığı yaw. Adamlar ona göre birebir marka model bazında üretiyor. Zaten sizin araç için üretilmiş modeli yoksa geri çevirirler. Olacak iş mi uyuşmazlık olur söylemi.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55829#msg55829 date=1321098136]
[quote author=AEE25 link=topic=1493.msg55826#msg55826 date=1321097899]
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55824#msg55824 date=1321097570]
odak ı aradım oğrendim tamamen yenisini alamıyoruz kırmızıya boya ya bliolarmış 700 dereceye dayanabilen bir boya varmış 4 fren için 100 tl fiyat dediler......

Yenisinin alınmama sebebi nedir pekhi ? uyumsuzluk ile alakalı bir durum mu yoksa sadece Odak mı alamıyor.. Ayrıca ne kadar sürede teslim ediyorlar bilgisi verildi mi ?
[/quote]

1 saat içinde biter 2 3 saat kuruma falan  sabah 10 da bırakırsan 3 gibi alırsın dediler....yenisinin alınmama sebebini uyuşmazlık olarak solediler...
[/quote]

Ne uyuşmazlığı yaw. Adamlar ona göre birebir marka model bazında üretiyor. Zaten sizin araç için üretilmiş modeli yoksa geri çevirirler. Olacak iş mi uyuşmazlık olur söylemi.
[/quote]

Uyuşmazlıktan kastım Astra J'ler için böyle bir parçanın olup olmadığı.. önyargılı yaklaşma hemen kardeşim  kiiiliiccc  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemomekan link' Alıntı:
uyuşmazlık sorunu yokmuş ama bu serviste satılmazmış ve maliyetli bir işmiş 1500 tl ye falan anca hallolurmuş ve arabaın bir çok şeyinin deişmesi gerekirmiş eger uraşmak istersen cokta paran varsa getirirsin frenleri ben takarım hallederim dedi dogruyu solemek gerekrse boyatırım daha iyi ama daha tam karar veremedim boyatsammı die nasıl durur tam emin deilim....

Servis mi söyledi Adlı mı?

Boya konusunda diğer mesajınızda fikrimi söyledim :) Bence çok çok iyi düşünülmesi gereken bir konu görmeden...

1500 tl ise yüksek rakam ama yaptığı iş dikkate alınınca hiçte çok değil. Burada önemli olan sizin bütçeniz ve aracı ne kadar süre kullanmayı planladığınız. Her yıl araç değiştiren biriyseniz 500 lira bile çok, değmez.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 sene uzun bir süre. Açıkcası ben olsam 4 yıl kullanmayı kesin düşünsem yaptırırdım. Öyle abartılacak bir işçiliği yok. Fren disklerinden memnunsan sadece kaliper-balata değişimi yani güçlendirme kitlerini de seçebilirsin. Bu iş için servis yerine bayisi ile konuşmak çok daha sağlıklı olur. Garanti konusu kafa karıştırıyor ancak ana firmaların (GM ve Brembo) aralarındaki anlaşmalar nasıldır bilemediğimiz için görüşmeden garanti dışı kalır denilemez. Brembo orijinal parça tedarikçisi olan konusunun hayli uzmanı bir firma.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=1493.msg55839#msg55839 date=1321099257]
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55836#msg55836 date=1321098988]
uyuşmazlık sorunu yokmuş ama bu serviste satılmazmış ve maliyetli bir işmiş 1500 tl ye falan anca hallolurmuş ve arabaın bir çok şeyinin deişmesi gerekirmiş eger uraşmak istersen cokta paran varsa getirirsin frenleri ben takarım hallederim dedi dogruyu solemek gerekrse boyatırım daha iyi ama daha tam karar veremedim boyatsammı die nasıl durur tam emin deilim....

Boya konusunda diğer mesajınızda fikrimi söyledim :) Bence çok çok iyi düşünülmesi gereken bir konu görmeden...

1500 tl ise yüksek rakam ama yaptığı iş dikkate alınınca hiçte çok değil. Burada önemli olan sizin bütçeniz ve aracı ne kadar süre kullanmayı planladığınız. Her yıl araç değiştiren biriyseniz 500 lira bile çok, değmez.
[/quote]

SERVİS ten aldım bilgileri
ben şuanki arabamla 4 sene gitmeyi dusunuorm butceme gelince 1500 tl yi verip arabanın 1000 tane parcasınla oynatmak istemiorm kırmızıya boyatmayı dusnuorm ama dedğim gibi kafamda canlanmıo nası durur keşke onceden yaptırmış birini bulsak.......
[/quote]

Bahsettiğiniz kararsızlık bende de var.. örneğin boyayı koruma adına mat kaplatmayı düşünüyorum aracı ama örnek göremedim hiç :) yaptırırsam nasıl olur sırıtır mı ve ya kırmızıya mı kaplatsam ööyle acayip bir haldir bu iyi bilirim :)

bence boyatabilirsiniz, bende düşünüyorum çünkü.. :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=AEE25 link=topic=1493.msg55848#msg55848 date=1321100356]
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55840#msg55840 date=1321099419]

[/quote]

ben şuanki arabamla 4 sene gitmeyi dusunuorm butceme gelince 1500 tl yi verip arabanın 1000 tane parcasınla oynatmak istemiorm kırmızıya boyatmayı dusnuorm ama dedğim gibi kafamda canlanmıo nası durur keşke onceden yaptırmış birini bulsak.......
[/quote]

Bahsettiğiniz kararsızlık bende de var.. örneğin boyayı koruma adına mat kaplatmayı düşünüyorum aracı ama örnek göremedim hiç :) yaptırırsam nasıl olur sırıtır mı ve ya kırmızıya mı kaplatsam ööyle acayip bir haldir bu iyi bilirim :)

[/quote]

önce siz bi boyatın bakalm nası olacak :D :D :D
[/quote]

011zaa

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=AEE25 link=topic=1493.msg55848#msg55848 date=1321100356]
[quote author=cemomekan link=topic=1493.msg55840#msg55840 date=1321099419]

[/quote]

[/quote]

[/quote]

önce siz bi boyatın bakalm nası olacak :D :D :D
[/quote]

bence birlikte yaptıralım :) kobay olarak kullanmaya gerek yok birbirimizi  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de birlikte yaptırın Biriniz sarıya diğeriniz kırmızıya boyatın hatta  evill2

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=1493.msg55860#msg55860 date=1321101404]
Bence de birlikte yaptırın Biriniz sarıya diğeriniz kırmızıya boyatın hatta  evill2

erkek adam renkli takım tutmaz :D :D :D neyse takım muhabbetine girmeye gerek yok varsa cesaretiniz gidip yaptralm :D
[/quote]

cesaretlik bir durum değil beğenmezsek sen siyaha ben beyaza da boyatırım :) zaten servis olarak odak'ı kullanıyorum bende, bir sıkıntı olursa yapışırım yakalarına hiç affetmem.. önümüzdeki hafta yaptıralım o zaman :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

cemomekan link' Alıntı:
ya yaptırmadan soralımm begenmessek eski renk e donuş varmı die vallaha tırstım haa :D :D bende odak ı kullanıorm tarık abi var tanıomusun?

Tarığı odak'a giden ve arabasını seven herkes tanır :) ben aracı Erdemir'den aldım henüz servise götürmedim, sadece küçük bir rahatsızlığımdan ötürü iş yerime de yakın olduğundan odak'a gitmiştim orda tanıştım..
Gittiğimizde sorarız onu da yok mok derlerse soba boyası ile eski haline getirtiriz canım yani ne olmuş, alt tarafı ufak bi parça.. :D :D