Bip sesi sorunu opel corsa d

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Aracım opel corsa d 80 bin km de subap değişimi yapıldıktan sonra bozuk ve taşlı yollarda bazen tek bip bazen bip bip bip şeklinde düşük frekansta ses gelmeye başladı. Test sürüşünde ustalar duymakta zorlanıyor ancak ben çok net duyabiliyorum ve çok rahatsız oluyorum. Bayan olduğum için abarttığımı düşünenler olabiliyor ama gerçekten can sıkıcı bir durum. Yardımcı olabilecek ya da daha önce böyle bir durum yaşayan varsa Şimdiden herkese teşekkürler

caulerpa

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir ihtimal, emniyet kemerinde temassızlık olabilir. Benimki dizel olduğu için anlamam pek ama lpg tertibatiyla bi ilgisi olabilir mi diye de geçti aklımdan, inş. masrafsız bi şekilde halledersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nilay

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Aracım opel corsa d 80 bin km de subap değişimi yapıldıktan sonra bozuk ve taşlı yollarda bazen tek bip bazen bip bip bip şeklinde düşük frekansta ses gelmeye başladı. Test sürüşünde ustalar duymakta zorlanıyor ancak ben çok net duyabiliyorum ve çok rahatsız oluyorum. Bayan olduğum için abarttığımı düşünenler olabiliyor ama gerçekten can sıkıcı bir durum. Yardımcı olabilecek ya da daha önce böyle bir durum yaşayan varsa Şimdiden herkese teşekkürler
Nilay hanım video çekebilmeniz mümkün mü ses nereden geliyor. Benim aracımda dizel geçenlerde başka bir konu daha vardı anlam veremedim. El freni müşürü mü acaba arızalı çekili kalırsa uyarı veriyor çünkü

• Beğen
Tepkiler: Nilay

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araç şu an yanımda değil Kpss sınavı için merkezdeyim en kısa zamanda kayıt yapmaya çalışacağım. Teşekkür ederim