Bigisayar tam 35 hata gösterdi!

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 tane arıza nasıl olur ve çözüm olarak şase civataları gevşemiş :D bana biraz garip geldi ama .. neyse ...saygılar...

fadanur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2500 den 40 a inince.. 60 ytl de bahşiş verirdim ben olsam...
100 olsun düz olsun :))
ama 35 hata çok.. bence elektronik dede bir hata vardı ve yanılttı tüm sistemi..
kart üzerindeki bir ıslanma.. veya küçük bir kısadevre beyni allak bullak edebiliyor..

neyse..

bununla geçmiş olsun...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gözün aydı.;)

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way anasını geçmiş olsun ama garipsedim şase gevşeyince bu kadar arızayı nasıl vermiş.

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yerıne seatın duruyo olsaydı 40 degıl daha fazla verırdın sanzumanda ole opel bence vw gurptan daha ıyı turkıyede vw nın reklamı ıyı yapıldı ondandır bu vw sevdası mıllette bende pek sevmem ama pıyasası olan arac

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim

umutsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce herkese iyi niyetinden dolayı teşekkür ediyorum.
Bazı arkadaşlar sorunun başka nedenlerden kaynaklanabileceğini söylemişler. Ben sadece olanı dostlara sundum. Bazı arkadaşlar da garipsemiş. Başıma gelince bende aynı olmuştum. Asıl garip olan ise yetkili arkadaşın en şaşkınımız olmasıydı. Sonra servisten gelen bir formen arkadaş daha önce birkaç kez aynı durumla karşılaştığını söyledi. (Yetkili servis OPAN)
Sorunu şunun için yazdım, bu güzel dostluk yerinde aynı durumun (umarım olmaz) herhangi bir arkadaşın başına gelirse bu olasılığı göz ardı etmemesiydi.
Bu arada "opel alma" diyen tanıdıklarım Volkswagenci. Dönüyorlar:))
İyi paylaşımlar.

umutsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorununuzun düzeldiğine sevindim ama dediğinizi biri okusa piyasanın lanet markası sanır bence daha dikkatli olmak lazım yazılarımızda burası bi paylaşım formu bilen bilmeyen girip okuyor onlara yardımcı olmak lazım bilmem anlatabildimmi

Anlatabilemedin Yüksel Mutlu. Çünkü paylaşımdan dolayı herkes mutlu. Çünkü bende arabayı almadan önce bu forumu okudum ve o kadar olumsuz görüşe rağmen opel aldım. Alırkende belki de senin bir görüşün işime yaradı. Kırmayalım abicim.

kaptan1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun abi... acaba elektro valflermi tıkandı ....cihaza bağlatın servise hiç uğradınızmı???
Bir haftadır araştırıyorum cihaza da bağlattım bulamadılar. Bugün arabayı otomatik şanzımancıya verdim. şanzımandan deyip şanzımanı söktüler cumartesi alacam 1000 YTL.ye çıkıyo.