Biber gazı hakkında görüşleriniz

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma biber gazı almayı düşünüyorum.E malum ankaranın sinirli sürücülerine karşı.Geçenlerde tali yoldan çıkan birine çarpıyordum.Zor kurtardım.Sonra sellektör felan yaptım.Işıkta önüme kırdılar.Bende kapıyı kilitledim.Kapıyı açsalar 2 kişi linç edecekti beni.Hatalı onlar olduğu halde.
Sizin fikirleriniz nedir?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar korkmayın. ben bir süre silah taşıdım. malum gece mece daha çok oluyor boyle olaylar. nitekim karşıma çıksalar düşünmeyecektim, kullanacaktım. neyseki gerek kalmadı. sonra anladım ki bu iş hayır değil. çıkardım arabadan. biber gazı guzel bır tercıh ama ruzgar terse eserse hele bu havalarda üzülürsün :)

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silah milah bize uymaz ama artık şart bu biber gazı.

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silah taşımak ağır bir sorumluluk,,al biber gazını bulunsun kenarda,,nato standartlarında olanlar 10 15 lira falan

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silah değilde o biraz sakat bir duruma giriyor allah korusun sınırınıze hakım olamayıp gerı donusu olmayan bır hata yapabılırsınız, en iyisi biber gazı , onda da cevirmelerde ufak bı problem yasıyabılırsınız arabada bulundurdugunuz ıcın yoksa sıkıntı olmaz , her önüne gelen polis izni olmadan zaten arabanın ıcını arayamıyor..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silah taşımak ağır bir sorumluluk,,al biber gazını bulunsun kenarda,,nato standartlarında olanlar 10 15 lira falan

gecenin ıssızlığında biraz daha zahmetsiz. canına kastedenin canına değer vermeyeceksin değilmi. kurtlar vadisi bölüm 23 :) yahu tepkinizi ölçmek için yazdım tabiki taşımıyorum da arabamda güzel bir oyuncak silah var. boncuk tabancası. inanın felaket işe yarıyor :D gerçek sanıp kaçıyorlar. yoksa magandamıyız biz. :)

Son düzenleme:

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecenin ıssızlığında biraz daha zahmetsiz. canına kastedenin canına değer vermeyeceksin değilmi. kurtlar vadisi bölüm 23 :) yahu tepkinizi ölçmek için yazdım tabiki taşımıyorum da arabamda güzel bir oyuncak silah var. boncuk tabancası. inanın felaket işe yarıyor :D gerçek sanıp kaçıyorlar. yoksa magandamıyız biz. :)

:)))Süpermiş.

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımdada var ne olur ne olmaz gece yolda kalırsan bile en kötü bulunması lazım.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya karsındakı gercegı var:cool:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 den 2007 ye kadar tasıdımm sonra 2010 da 1 ay tasıdım bırını ındırmek ıcın gecen bayramde dedeme kaptırdım :)