Bi Fikir Istiyorum

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma gerçekten iiseçim ben o calibranın yuzunden opelime girmıyorum beeeee yenı yenı kızgınlığım geçtide girmeye başladım ahh musta abı ahh senn benım hakkımı nasıl ödersın uyku uyumadım nasip ama olmadı dokunma arabayaaa derım bana kalırsaa mutlu suruşler

arakadaşım araba bende nasip değilmiş deyip geçmesini öğrenmen gerek bence fazlada uykusuz kalma derim :mad:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk abi. 4x4 dün tadı bam başka abi geçenlerde ben bi bertone turboyla kalktım başa baş yürüdü benimle ama 40000 euro harcamıs yinede bertone de küçümsenicek bi araç değil abi

Hakan'ın bertone mi?

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha yeni farkediyorum, Mustafa Abi'nin arabasını sen almışsın, hayırlı uğurlu olsun diyelim.Gerçekten iyi seçim.:good:

Hafta sonu bi program attık benim arabaya, şimdi tat vermeye başladı artık.Bertone de dediğin gibi keyifli ama 4x4 olayı bambaşka...

tşk ederim temiz arabaaldım sağulsun mustafa abi. ama dediğim gibi bertonenin tek eksik yanı 4x4 bence calibranın veliahtı bertone

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada erman abi yarinde subaruyla imprezayla denicez bakalım ne yapıcak abi video yapıcaz gönderirim sana nasıl yürüyor benim araba

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdarcım arabamızı bozma sakın arabamız zaten guzel tek yapacagın on kaput anladın sen onu dımı

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yakında Bozacagım onuda canımın ıcı merak etme sımdı bıraz 300 hp kusurlerde yurusun alıssın azıcık . Az kaldı azzzz :)))))
Phase olaylarına hasır ol Serdarım :)))))))))))))
Sana bı halt yok Bulent :)))))

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah razı olsun kadır abıcım ne kadar nazık ve ıncesın sen ya aksama almaya gelıyım:D :D :good:

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yakında Bozacagım onuda canımın ıcı merak etme sımdı bıraz 300 hp kusurlerde yurusun alıssın azıcık . Az kaldı azzzz :)))))
Phase olaylarına hasır ol Serdarım :)))))))))))))
Sana bı halt yok Bulent :)))))

tşk okan abi ama ne yapıcaksak ikimİZİN ARABASI BERABER YÜRÜSÜN YOKSA OLMAZ BEN SABAHLARA KADAR KİMİNLE BASICAM YOKSA