Beyaz gündüz farı

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu işi güvenerek yaptirabilecegim tek yer azc car diye biyer. Sanırım mersinde. Iscilikleri üst düzey. Ama asla orijinal far ile yaptırmam. Yan Sanayi far alıp ona yaptirmak en iyisi.

Maddalyn

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Bu işi güvenerek yaptirabilecegim tek yer azc car diye biyer. Sanırım mersinde. Iscilikleri üst düzey. Ama asla orijinal far ile yaptırmam. Yan Sanayi far alıp ona yaptirmak en iyisi.
1800 tl bu işi yaptırıyorsam orjinal olmasında bir xarar yok benim için açıkçası orjinal farlar 2000 tl zaten o yüzden pek gerek duymadım. Eğer sorun olursa eskiye dönmek zor birşey değil. İniallahta olmaz 😊

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynı konuşmayı atıyordum ben de :) @batatay bı incele istersen hocam photon tavsiye etmiyorum ben. T20 21/5w olması gerekli.

Bu 21/5w ve uyumlu sanırım. Bu gunduz far ampulu sökme takma videoları var youtube da ama yerleri çok dar beni korkuttu. Bir püf noktası var mı?

n11.com'dan Photon T20 21/5W Çift Duy Işık PH5523 DV Çift Devre seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bu 21/5w ve uyumlu sanırım. Bu gunduz far ampulu sökme takma videoları var youtube da ama yerleri çok dar beni korkuttu. Bir püf noktası var mı?

n11.com'dan Photon T20 21/5W Çift Duy Işık PH5523 DV Çift Devre seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Doğrudur. T20 5w/21w uyumlu. Ama ben de photon'a bulaşmanızı pek önermem. Duyu sökmek zor görünüyor demişsiniz ya. Photonlar sayesinde uzmanı olmuştum. Gözüm kapalı söküp değiştiriyordum artık😊 Yanılmıyorsam 2 ya da 3 çift almıştım photon.

Photon iyi bir marka mıdır, kötü müdür bilmem ama eğer iyi bir marka ise Türkiye'de satılanların hemen hemen hepsi sahte. Takarken patlamışlığı söz konusu. O derece.

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Doğrudur. T20 5w/21w uyumlu. Ama ben de photon'a bulaşmanızı pek önermem. Duyu sökmek zor görünüyor demişsiniz ya. Photonlar sayesinde uzmanı olmuştum. Gözüm kapalı söküp değiştiriyordum artık😊 Yanılmıyorsam 2 ya da 3 çift almıştım photon.

Photon iyi bir marka mıdır, kötü müdür bilmem ama eğer iyi bir marka ise Türkiye'de satılanların hemen hemen hepsi sahte. Takarken patlamışlığı söz konusu. O derece.

Sipariş ettim patlayana kadar kalsın napalim :)

Sökme takma konusunda püf nokta yada görsel var mı elinizde?

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ne yaptıysam ampulü çikaran iki tırnagı açamadım alanın dar olması sebebiyle. Takamadim elektrikciye taktiracagim umarim becerirler. Cidden merak ediyorum beyaz oranını.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ne yaptıysam ampulü çikaran iki tırnagı açamadım alanın dar olması sebebiyle. Takamadim elektrikciye taktiracagim umarim becerirler. Cidden merak ediyorum beyaz oranını.
İlk denememde 10dk uğraşmıştım bi tanesi için. Önce bir tırnağı çıkarın sonra çok hassas bir şekilde ikinci tırnağı çıkarın. Hassas diyorum çünkü ikinciye uğraşırken 1. Tırnak tekrar yerine oturuyor. Eli yatkın ustalar ise ışık hızında söküp takıyor. Eli yatkın dedim çünkü benden de beceriksiz usta da gördüm. 😀

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Montaj sonrasını foto ile paylaşırsanız memnun oluruz. Bu konuyla ilgili nette bir görsel ve bilgi yok malesef.

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Montaj sonrasını foto ile paylaşırsanız memnun oluruz. Bu konuyla ilgili nette bir görsel ve bilgi yok malesef.
Montaj sonrasi foto cekemedim valla cok sıcaktı. Ama begenmedim. Orjinal sarı olanlarin yanması daha guclu. Digeri beyaz tamam ama daha sönük oldu. Orjinal sarılarla devam.

Son düzenleme: