Beyaz gündüz farı

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

Turuncu gündüz farı ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Benim plakalıklarda led var dirençli arıza ışığı yok. Dirençsiz olanı yakmıştı. Gündüz farı için de canbus led almıştım, bayağı uğraştırmıştı. Hatta bi tanesinin lehimi kırıldı ama beyazın görüntüsü hoşuma gittiğinden midir nedir 2-3 hafta arıza ışıklarıyla tek göz gezmiştim😊20180914_201440__01.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: omeroz

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Photon Türkiye distribütörü firmanın WhatsApp iletişim hattıyla görüştüm. Led ampuller cambus lu olsa da astralarda ariza ışığı yakar dendi. Mavi halojen beyaz ışık veren ampuller ile ilgili bir sorun yok. Dayanıklılık süresiyle ilgili standart ampullerle aynı olduğu söylendi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Photon Türkiye distribütörü firmanın WhatsApp iletişim hattıyla görüştüm. Led ampuller cambus lu olsa da astralarda ariza ışığı yakar dendi. Mavi halojen beyaz ışık veren ampuller ile ilgili bir sorun yok. Dayanıklılık süresiyle ilgili standart ampullerle aynı olduğu söylendi.
Aynen direk normal ampullerin beyaz olanlarını kullanabilirsin ben o şekilde kullanıyorum plaka lambası tavan lambası olsun hiç bir firma opel diyince garanti vermiyor yakmıyorlar çünkü arıza lambası yanıyor yada lamba hiç yanmıyor ve direnç li olanları açıklayayım aracın + ve - bağlantısına uygun ohm bir direnç atın ve ucuna led bağlayın o zaman görürsünüz led yanar ama şu şekilde düşünün direnci paralel bağlayınca bi direnç aşırı ısınır allah esirgesin yangın çıkarır bunlar iyi değildir canbusle dedikleri de bu şekilde direnç var çok az miktarinda küçük devreler var onlarda yine arıza yakar ve çalışır ama 1 2 ay ömürleri oluyor normal ampullerin renkli olanlarını kullanabilirsiniz sorun çıkarmaz

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynen direk normal ampullerin beyaz olanlarını kullanabilirsin ben o şekilde kullanıyorum plaka lambası tavan lambası olsun hiç bir firma opel diyince garanti vermiyor yakmıyorlar çünkü arıza lambası yanıyor yada lamba hiç yanmıyor ve direnç li olanları açıklayayım aracın + ve - bağlantısına uygun ohm bir direnç atın ve ucuna led bağlayın o zaman görürsünüz led yanar ama şu şekilde düşünün direnci paralel bağlayınca bi direnç aşırı ısınır allah esirgesin yangın çıkarır bunlar iyi değildir canbusle dedikleri de bu şekilde direnç var çok az miktarinda küçük devreler var onlarda yine arıza yakar ve çalışır ama 1 2 ay ömürleri oluyor normal ampullerin renkli olanlarını kullanabilirsiniz sorun çıkarmaz
Aracı daha teslim almadım. Alırken bir kac şeyi servise taktiracagim. Ama opel bazi şeylerden kaçıyor. Gunduz fari ledli olanlardan koysa bi Bluetooth koysa birde kol dayama koysa zaten 2020 den sonra uretilmeyecek opele maliyeti toplamda 1000 tl olur. Hadi 2000 tl olsun. Yani zor şeyler değil. Ama firmalar sineğin yağını bile hesaplıyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracı daha teslim almadım. Alırken bir kac şeyi servise taktiracagim. Ama opel bazi şeylerden kaçıyor. Gunduz fari ledli olanlardan koysa bi Bluetooth koysa birde kol dayama koysa zaten 2020 den sonra uretilmeyecek opele maliyeti toplamda 1000 tl olur. Hadi 2000 tl olsun. Yani zor şeyler değil. Ama firmalar sineğin yağını bile hesaplıyor maalesef.
Her firma yapıyor bunu bir de yeni model araçlarda daha çok yapıyorlar tavan için tutamak koymuyor kaput amortisörü koymuyor bu 25 30 tl maliyet herşey dediğiniz gibi kaçmaya başladılar dolu dolu alırsanız ses yalıtımı bile fark ediyor

• Beğen

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her firma yapıyor bunu bir de yeni model araçlarda daha çok yapıyorlar tavan için tutamak koymuyor kaput amortisörü koymuyor bu 25 30 tl maliyet herşey dediğiniz gibi kaçmaya başladılar dolu dolu alırsanız ses yalıtımı bile fark ediyor
Hadi yeni çıkan bir modelde üretim geliştirme maliyeti sebebiyle anlarim bazi şeyleri ama neredeyse 10 yıldan beri üretilen bir modelde ve son yılını yaşıyorken bazı şeylerden kacma. İnan dediğim ufak şeyler de olsa eskimiş yüze rağmen piyasayı sarsar. Çünkü piyasada yani Türkiye piyasasında lpg takilabilen turbo bir arac yok. Hem dizele gucu yetmeyen aynı zamanda performans ta bekleyen ve ekonomik olan bir araca ihtiyaç var. Opel bir kac makyaj ile bu araci bir 5 yil daha satardı. Ön arka far grubunu değiştir konsolu modernize et ve 1.5 PSA grubu dizeli koy çatır çatır satar.

• Beğen

Maddalyn

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Ben dayanamadım en sonunda arkadaşlar ampul falan uğraşmadım. İyi mi ettim köyü mü bilmiyorum dizayn yaptırdım. Yorumlarınızı alırım. Bu arada arıza ışığı yok. Gayet normal duruyor. Amerikan park, angel far ve kayan led de eklettim. Yapan arkadaş 1,5 gün uğraştı.
0thU3u.jpg

• Beğen

Maddalyn

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Videoları da var isteyen olursa atabilirim.