Beyaz Ampul

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet doğru söylüyosun bu olmaz... Veya tıpkı philips diamondvision ampüller gibi standart sarı ampüllere o mavi film çekilmiş, beyaz ışık veriyor onun gibi bir şey varsa eğer eski ampüllere yapılıyorsa bu da olur (bunu zaten sende söylemişsin). Ama ilk konuştuğumuz gibi geniş açılı led daha iyi sonuç verir, bu konuya yönelmekte fayda var. Sonucu paylaşırsan banada faydası dokunur, kolay gelsin, görüşmek üzere...

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar daha önce yazmıştım fark etmediniz sanırım ledler açılıdır açısı geniş olanlardan alırsan işini görür yada 100 derecelik flux ledlerden alıp yapın

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sokete girmesi lazım, dolayısı ile plastik pabuç da takacağımdan flux olmaz muhtemelen.Ledmar'la konuştum, hafta sonu 170 derece olanlar gelecekmiş, ondan alacam...

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ermancım (clear merceksiz) olan eski tip beyaz led ler var onlardan kullan işini görürsün istersen kaç milim ve kaç adet olduğunu söyle ben sana ayarlarım

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
Ermancım (clear merceksiz) olan eski tip beyaz led ler var onlardan kullan işini görürsün istersen kaç milim ve kaç adet olduğunu söyle ben sana ayarlarım

Eyw abi, çap 5mm gibi görünüyor, yanlız bendekiler soket gibi biyere gireceğinden plastik bir pabucu var.Bi de bacaklarından bi tanesine bişey lehimlemişler(direnç?) Bunu elektronikçide mi yaptırabilirim? Bana 16 tane lazım ama bozulur vs. diye almışken 30 tane falan alacam ben...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Eyw abi, çap 5mm gibi görünüyor, yanlız bendekiler soket gibi biyere gireceğinden plastik bir pabucu var.Bi de bacaklarından bi tanesine bişey lehimlemişler(direnç?) Bunu elektronikçide mi yaptırabilirim? Bana 16 tane lazım ama bozulur vs. diye almışken 30 tane falan alacam ben...

söktüklerinden bi tanesini de götür elektronikçiler ayarlar... herlde dirençtir... üzerinde halka şeklinde renkler var mı???