Benzinde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

Benzinde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

• Shell

Oy: 147 44.1%
  • Total

Oy: 19 5.7%
  • Petrol Ofisi

Oy: 47 14.1%
  • Opet

Oy: 95 28.5%
  • BP

Oy: 25 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    333

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Benzinde hangi Akaryakıt istasyonunu tercih ediyorsunuz?

srd link' Alıntı:
ben genellikle ataköy opet'ten alıyorum. dizel araçlar için opet'i öneririm. dizel aracıma burdan alıyorum bir de opet kredi kartı çıkarttım 1000 tl üzeri %3 puan kazandırıyor. şirket aracına burdan aldığım için aylık minimum 1000 lira yakıt harcamam var. benzinli aracım için de opetten alıyordum. en son sefer tekrar shell(honda cem) den alıyım dedim. 50 km daha az gitti üstelik çok da basmadım. ondan sonra tekrar opetten aldım basmama rağmen şu an aynı km'ye geldi neredeyse ve çeyrek depo benzin var daha. Shell(honda cem) önermiyorum. alternatif markalardan hangilerini önerirsiniz? hangi benzinlikleri tercih ediyorsunuz?
Bir gün taksiye binmiştim ve nerden mazot alıyorsunuz dedim. Her zaman b.düzü (migros üstü e-5) shellden alıyorum dedi ve multijet albea sının 300,000kmde henüz herhangi bir problem çıkarmadığını söyledi. O gün bugündür benzini oradan alırım. Dizel varkende b.düzü opetten alıyordum.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

static link' Alıntı:
istanbulda oturanlar için yeşilköy havaalanı karşısındaki shell için kendi ana baayisi diye duymuştum kendi ana baayisi olduğu için herhangi bir olumsuzluk yapamazlar heralde..

deneyelim  :)

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şirketin kendi bayisi ise kesinlikle çok  iiidir !! bence markadan çok , bayinin sahibi önemli.. çünkü sonuçta sahtekarlığı yapacak olan şirketin kendisi değil ,bayi sahibidir !!!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
şirketin kendi bayisi ise kesinlikle çok  iiidir !! bence markadan çok , bayinin sahibi önemli.. çünkü sonuçta sahtekarlığı yapacak olan şirketin kendisi değil ,bayi sahibidir !!!

Buna katılıyorum, aynı araba aynı şartlar; bir aldığın depo bazen aynı yerden aldığın 2. depoyu tutmuyor performans ve ekonomi manasında..

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

arkadaslar yesılkoy halalimanı karsısındaki shell kendi bayisi değilmiş gidip utanmadan sordum :) yanlış bilgi almışım oraya yönlendirdiklerim varsa özür dilerim ama güneşli burger kıng bp nin kendi ana bayii olduğundan eminim :) benzininide kullandım ancak dürüstçe söylüyorum performans ve daha fazla km.yi opet te görüyorum bp.shell ve po yu da kullandım ancak opet performans olarak shell den ustun değil ama pek aşağı kalır yanı yok bence ve gittiği mesafe kesinlikle daha fazla benim izlenimlerime göre..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben P.O. ve BP den sonra Shell den tüketim ve performans olarak çok memnun kaldım.

Bugün 800.km de tekrar 95 oktan Shell aldım; araç 49litre benzin aldı buna göre ortalama 6 litrelik tüketimim olmuş, bunun 360km si İzmir gidiş gelişti (5.4l/100km) gerisi kısa mesafelerde hafif ş.içi şartlarıydı.  greatt greatt

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Şirketin kendine ait Shell... Herzaman aynı istasyon ve aynı pompa ;)

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben opetten aliyorum 95kursunsuz.araci ilk aldigim siralar yakit tuketimi fazla oldugu icin ve ucuz oldugu icin Turkpetrolden aldim ancak baktimki arac gitmiyo sora bi opete gitmek istedim o benzin istasyonundan ciktiktan kisa bi sure soraki aractaki kukremeyi unutmuyorum bukadarmi farkeder ya!  victoryy
Opeti secmemin nedeni de biraz ideolojik.icra ettgim meslek nedeniyle ingilizlerin shell ve bp sinin fransizlarin totalinin ispanyollarin cepsasinin repsolunun,italyanlarin enicheminin tam emin degilim ama ruslarinda lukoilinin urunlerini cesitli ulkelere tasidim binlerce ton benzin mazot makina yagi vs afrikadan fransaya tum avrupa ulkelerine vs.ozellikle ingilizlerin ve fransizlarin sistemlerini gordukten sora ve milliyetci biri olarak mecbur kalmadikca shell bp total bunlardan benzin almiyorum arkadas!!! Opet veya petrol ofisi  045thumbsup

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Petrol ofisi %4 daha ileri götürür diyorlar bağımsız araştırmalara göre

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Shell'den aldım ama bakalım..