benzin filtresi?

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama ben şimdi baktım, bu internet sitelerinde periyodik bakım ürünlerinde yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve benzin filtresi var. Değiştirilemeyen şeyi niye koysunlar ki periyodik bakım ürünlerine.

Büyük ihtimalle yanlışlık vardır corsa c veya diğer serilerin parçaları olabilir . Veya dizel periyodik setlere baktiysaniz. İsterseniz servisi arayıp sorabilirsiniz filitre değişimini veya nerde olduğunu :)

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2008 corsa d 1.4 aracimin deposunu biraz dipten kullaniuorum. Bu arabalarda benzin filtresi gibi bir parca var mi depodan gelen benzini suzen..

Benzinli Corsa D 2007- 2014 yılları arasındaki modellerde değişebilen benzin filtresi yokmuş.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmirde yaşı yaşıyorum bu nedenle donma korumasından daha çok sıcak havalardaki motor soğutma suyu kaynama noktasının yukarı çekilmesi amacıyla antifiriz kullanmak benim için daha önemli oluyor.

Bu nedenle antifiriz ölçer aldım. Ölçüp kontrol edip tercih ettiğim karışımı % 50- 60 arasında kendim hazırlıyorum.

efendi06 kardeş, Nadir Beyin dedigi gibi 3 lt lik hazir karisimlar örneğin -37 veya -55 için satiliyor.
Demem o ki sadece donma derecesini aşagi düsurmek değil aynı zamanda kaynama noktasini da yukari çekmek için Antifriz gerekli..