Benzin Buharlaşma valfi

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
astra g aracımın benzin buharlaştırma valfi sanıyorum arızalı veya elektriğinde sorun var gibi çünkü kelebek boğazına giden hortumu çekiyorum rölanti yükseliyor, takıyorum düzeliyor valfin elektriğini çıkarıyorum tık yok valfe depodan gelen boruyu söküyorum tık yok kulak verip dinledim sanki çalışmıyor gibi ses felan yok
Opel-Yakit-Buharlasma-Valfi-Astra-G-Zafira-A-Corsa-C-Meriva-Vectra-C-Z14XE-Z16XE-Motorlar,PR-1168.html

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
astra g aracımın benzin buharlaştırma valfi sanıyorum arızalı veya elektriğinde sorun var gibi çünkü kelebek boğazına giden hortumu çekiyorum rölanti yükseliyor, takıyorum düzeliyor valfin elektriğini çıkarıyorum tık yok valfe depodan gelen boruyu söküyorum tık yok kulak verip dinledim sanki çalışmıyor gibi ses felan yok
Opel-Yakit-Buharlasma-Valfi-Astra-G-Zafira-A-Corsa-C-Meriva-Vectra-C-Z14XE-Z16XE-Motorlar,PR-1168.html

çalışması için depo içi basınç oluşmasına ihtiyaç duyuyor olabilir.
size tavsiyem eğer o zımbırtı arıza vermiyorsa yani arıza kodu ve siz ondan şüpheleniyosanız herhangibir sorundan ötürü onun manifolda giren tarafındaki hortumunu sökün ve o hortumun içine bir civata bişi sokarak tıkayınki motor ordan hava emmesin. valfin ucu açıkta kalsın basınç oluşmasın depo içinde.benzin buharı atmosfere uçabilir sorun oluşturmaz.bu şekilde kullanmanın herhangibir zararı yok ben bir ay kullandım parça ararken